Nazwa olimpiady/konkursu

sukcesy

Imię i nazwisko wyróżnionego ucznia, klasa

Wojewódzki Konkurs Chemiczny zorganizowany przez Kuratora Oświaty dla uczniów SP

1 laureatka

Maja Budych

kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Matematyczny zorganizowany przez Kuratora Oświaty dla uczniów SP

2 finalistów

Maja Budych

Mateusz Jamrozik

kl. 8a

kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Geograficzny zorganizowany przez Kuratora Oświaty dla uczniów SP

2 finalistów

Jagoda Pacyna

Michał Szamaocki

kl. 7b

kl. 7b

Wojewódzki Konkurs Biologiczny zorganizowany przez Kuratora Oświaty dla uczniów SP

2 finalistów

Amelia Wojczuk

Jagoda Pacyna

kl. 8b

kl. 7b

XVII Szczeciński Konkurs Biologiczny dla uczniów szkół podstawowych

1 finalistka

Amelia Wojczuk

kl. 8b

XIX Szczeciński Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych

2 finalistów

Mateusz Jamrozik

Maja Budych

kl. 8a

kl. 8a

Ogólnopolski Konkurs „ALFIK HUMANISTYCZNY” 2019

1 bdb wynik

Miłosz Rój

kl. 8a

2 db wyniki

Emilia Ronewicz

Łucja Łęcka

kl. 6a

kl. 6a

Ogólnopolski Konkurs leksykalny z języka angielskiego MEMORY MASTER 2019

laureat III stopnia

Emilia Ronewicz

kl. 6a

 

wyróżnienie

Martyna Matyjanka

kl. 5b

Ogólnopolski Konkurs „ALFIK MATEMATYCZNY” 2019

3 db wynik

Emilia Ronewicz

Adam Baranowski

Mateusz Jamrozik

kl. 6a

kl. 6a

kl. 8a

Ogólnopolski Konkurs „MAT MATEMATYCZNY” 2020

2 bdb wyniki

Emilia Ronewicz

Alan Płaskowicki

kl. 6a

kl. 5a

1 db  wynik

Mateusz Jamrozik

kl. 8a

Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS 2020 z biologii

2 laureatki

Łucja Łęcka

Emilia Ronewicz

kl. 6a

kl. 6a

Międzynarodowy konkurs Matematyczny KANGUR 2020

7 wyróżnień

Jan Siutkowski

Alan Płaskowicki

Emilia Ronewicz

Agata Wojsznis

Martyna Raczek

Eliza Kolano

Mateusz Jamrozik

kl. 4a

kl. 5a

kl. 6a

kl. 6a

kl. 6a

kl. 7a

kl. 8a

VIII Konkurs Przyrodniczy organizowany przez XIII LO w Szczecinie

1 finalistka

Emilia Ronewicz

kl. 6a

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus z języka angielskiego

edycja jesienna 2019 r

1 laureat I stopnia

Emilia Ronewicz

kl. 6a

2 laureatów V stopnia

Aleksander Nalepko

Magda Bogusławska

kl. 5b

kl. 6a

Miejski Konkurs fotograficzny „Moja pasja- sporty wodne”

 I miejsce

Eliza Zawisza

kl. 4a

XI Międzyszkolny turniej marynistyczny „Każdy może kochać morze”

II miejsce

 zespołowo

Jagoda Pacyna

Maria Kędziorek

Kornelia Ciąćka

Anna Jaworska

kl. 7b

kl. 7b

kl. 3a

kl. 3a

 Konkurs „ Olimpiada wiedzy o HIV/AIDS”

IV miejsce

Martyna Miaskowska

kl. 8a

 

SUKCESY SPORTOWE

Nazwa zawodów, turnieju

Sukces,

miejsce

Drużyna w składzie

Mistrzostwa Szczecina w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych (Igrzyska Młodzieży Szkolnej).

II

Kornelia Rojek, Paulina Plikus, Ola Ochocka, Klaudia Ignasiak, Nikola Różańska, Agata Szajnowska, Julia Trocha, Weronika Dudzińska

Mistrzostwa Szczecina w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych (Igrzyska Młodzieży Szkolnej).

II

Mateusz Jamrozik, Gracjan Cytloch, Miłosz Rój, Alan Łukaszewicz,Wiktor Żóralski, Bartosz Skórzewski, Krystian Stankiewicz, Adam Wojsznis, Mateusz Wakuła, Szymon Ptak

Mistrzostwa Szczecina w Mini Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych klas VI (Igrzyska Dzieci).

 

II

Tymoteusz Skowroński, Jakub Skowroński, Jakub Hrynczyszyn, Kryspin Stróżewski, Filip Fiałka, Adam Baranowski, Maksymilian Nowak, Patryk Komisarek, Oliwier Gawroński

Zdalny Konkurs Wiedzy o Sporcie w kategorii Szkół Podstawowych (Igrzyska Młodzieży Szkolnej).

III

Daria Zubiel, Nikola Różańska, Eliza Kolano,Klaudia Ignasiak

Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa UKS „Lider” przy SP-39 w Szczecinie.

I

Kornelia Rojek, Paulina Plikus, Daria Zubiel, Ola Ochocka, Klaudia Ignasiak, Nikola Różańska, Agata Szajnowska, Julia Zaskórska, Julia Trocha, Weronika Dudzińska

Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa UKS „Lider” przy SP-39 w Szczecinie.

I

zespół I

Mateusz Jamrozik, Gracjan Cytloch, Miłosz Rój, Alan Łukaszewicz,Wiktor Żóralski, Bartosz Skórzewski, Krystian Stankiewicz, Adam Wojsznis

Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa UKS „Lider” przy SP-39 w Szczecinie.

II

zespół III

Mateusz Wakuła, Tymoteusz Skowroński, Jakub Skowroński, Szymon Ptak, Tymoteusz Osiadacz, Orfeusz Osiadacz, Aleksander Tomczyszyn, Kamil Kaliszewski

Mistrzostwa Szczecina w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych klas VI (Igrzyska Dzieci).

 

V

Julia Zaskórska, Emilia Ronewicz, Magda Bogusławska, Oliwia Chowańska, Wiktoria Żołnierowicz, Maja Jamrozik, Julia Cieplińska, Julia Komorowska, Joanna Żemajtis

XX Jesienny Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora SP-74 Szczecin.

II

Igor Korczakowski, Patryk Komisarek

XX Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar UKS „Bukowe” Szczecin w kat. trójek

V

Laura Zdanowska, Ola Szeląg, Martyna Szeląg, Gosia Sobańska, Gosia Adamczyk, Lena Pawlik, Ada Dziubak, Oliwia Krzemianowska, Oliwia Motyl , Aleksandra Woźniak

Liga Biegowa Dziewcząt Szkół Podstawowych miasta Szczecina – runda I ( indywidualnie).

IV

Julia Zaskórska w biegu na 100 m klas VII.

 

SUKCESY UCZNIÓW SP 39 W SZCZECINIE rok szkolny 2018/2019

 

Nazwa olimpiady/konkursu

sukcesy

Imię i nazwisko wyróżnionego ucznia

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny zorganizowany przez Kuratora Oświaty dla uczniów SP

 

2 finalistów

  • Jakub Kogut kl. 8a

  • Natalia Słowakiewicz kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego zorganizowany przez Kuratora Oświaty dla uczniów SP

2 finalistów

  • Natalia Słowakiewicz kl. 8a

  • Tomasz Kowalewski kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Matematyczny zorganizowany przez Kuratora Oświaty dla uczniów SP

2 finalistów

  • Jakub Kogut kl. 8a

  • Natalia Słowakiewicz kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Chemiczny zorganizowany przez Kuratora Oświaty dla uczniów SP

1 finalista

 

  • Jakub Kogut kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Fizyczny zorganizowany przez Kuratora Oświaty dla uczniów SP

1 finalista

  • Jakub Kogut kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Historyczny zorganizowany przez Kuratora Oświaty dla uczniów SP

1 finalista

  • Tomasz Kowalewski kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego zorganizowany przez Kuratora Oświaty dla uczniów SP

1 finalista

  • Jakub Kogut kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Biologiczny zorganizowany przez Kuratora Oświaty dla uczniów GM

1 finalista

  • Emilia Zubiel kl. 3b/gim

Wojewódzki Konkurs Matematyczny zorganizowany przez Kuratora Oświaty dla uczniów GM

1 finalista

  • Emilia Zubiel kl. 3b/gim

Wojewódzki Konkurs Geograficzny zorganizowany przez Kuratora Oświaty dla uczniów GM

1 laureat

1 finalista

  • Hanna Gusar kl. 3b/gim

  • Emilia Zubiel kl. 3b/gim

Wojewódzki Konkurs Chemiczny zorganizowany przez Kuratora Oświaty dla uczniów GM

1 laureat

  • Emilia Zubiel kl. 3b/gim

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego zorganizowany przez Kuratora Oświaty dla uczniów GM

2 finalistki

  • Aleksandra Górska kl. 3b/ gim

  • Julia Krzyżak kl. 3b/gim

 

Ogólnopolski Konkurs OLIMPUS 2018 z biologii

2 laureatów

  • Dominika Nelza kl. 5b

  • Łucja Łęcka kl. 5a

Ogólnopolski Konkurs OLIMPUS 2018 z chemii

1 laureat

  • Emilia Zubiel kl. 3b /gim

Ogólnopolski Konkurs „ALFIK HUMANISTYCZNY” 2018

 

2 bdb wyniki

  • Emilia Zubiel kl. 3b/gim

  • Aleksandra Górska kl. 3b/gim

5 db wyników

  • Alan Płaskowicki kl. 4a

  • Emilia Ronewicz kl. 5a

  • Natalia Słowakiewicz kl. 8a

  • Sara Stróżowska kl. 3a/gim

  • Oliwia Pałka kl. 3a/gim

XVIII Szczeciński Konkurs Chemiczny dla uczniów szkół podstawowych

finalista

  • Jakub Kogut kl. 8a

XVIII Szczeciński Konkurs Chemiczny dla Gimnazjalistów

finalistka

  • Emilia Zubiel kl. 3b/gim

XVI Szczeciński Konkurs Biologiczny dla uczniów szkół podstawowych

1 laureat

1 finalista

 

  • Jakub Kogut (L) kl. 8a

  • Natalia Słowakiewicz (F) kl. 8a

XIII Szczeciński Konkurs Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych

finalista

  • Tomasz Kowalewski kl. 8a

XVI Szczeciński Konkurs Biologiczny dla gimnazjalistów

1 finalista

  • Emilia Zubiel kl. 3b/gim

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GEO PLANETA 2019

bdb wynik

  • Szymon Ptak kl. 6a

8 wyróżnień

  • Michał Szamocki kl. 6b

  • Jakub Skowroński kl. 6a

  • Tymoteusz Skowroński kl. 6a

  • Wakuła Mateusz kl. 6a

  • Jagoda Pacyna kl. 6b

  • Kamila Jabłońska kl. 6b

  • Eliza Kolano kl. 6a

  • Anna Spławska kl. 6a

 

Ogólnopolski Konkurs PINGWIN 2018 z przyrody

 

2 wyróżnienia

  • Dawid Jóźwik kl. 4b

  • Alan Płaskowicki kl. 4a

 

 

Ogólnopolski Konkurs „ALFIK MATEMATYCZNY” 2018

 

2 bdb wyniki

  • Mateusz Jamrozik kl. 7a

  • Emilia Ronewicz kl. 5a

1 db wynik

  • Emilia Zubiel kl. 3b/gim

Ogólnopolski Konkurs „MAT MATEMATYCZNY” 2019

 

3 bdb wyniki

  • Emilia Ronewicz kl. 5a

  • Adam Baranowski kl. 5a

  • Mateusz Jamrozik kl. 7a

 

1 db wynik

  • Emilia Zubiel kl. 3b/gim

VII Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas IV- VI szkół podstawowych zorganizowany przez XIII LO w Szczecinie

1 finalistka

  • Jagoda Pacyna kl. 6b

XVIII Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych zorganizowany przez XIII LO w Szczecinie

1 laureatka

  • Anna Spławska kl. 6a

Międzynarodowy konkurs Matematyczny KANGUR 2019

1 bdb wynik

  • Emilia Ronewicz kl. 5a

4 wyróżnienia

  • Zuzanna Kędziorek kl. 3a/sp

  • Dominika Nelza kl. 5b

  • Martyna Raczek kl. 5a

  • Adam Baranowski kl. 5a

 

Ogólnopolski Konkurs leksykalny z języka angielskiego MEMORY MASTER 2019

2 wyróżnienia

 

  • Martyna Raczek kl. 4a

  • Michał Szamocki kl. 6b

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka angielskiego OLIMPUS 2019 – sesja jesienna

1 laureat

  • Emilia Ronewicz kl. 5a

 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus z języka angielskiego

edycja jesienna 2018 r

 

 

1 laureat III stopnia

  • Alan Płaskowicki kl. 4a

1 laureat IV stopnia

  • Aleksander Nalepko kl. 4b

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus z języka angielskiego

 

 

 

edycja wiosenna 2019 r

 

1 laureat

I stopnia z wyróżnieniem

  • Emilia Ronewicz kl. 5a

 

1 laureat II stopnia

  • Magda Bogusławska kl. 5a

1 laureat III stopnia

  • Śmigrodzki Kacper kl. 5b

2 laureatów IV stopnia

  • Natalia Słowakiewicz kl. 8a

  • Dominika Nelza kl. 5b

3 laureatów V stopnia

  • Jakub Adamczyk kl. 8a

  • Martyna Raczek kl. 5a

  • Aleksander Nalepko kl. 4b

 

 

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego MEMORY MASTER

 

edycja wiosenna 2019

3 laureatów II stopnia

  • Emilia Ronewicz kl. 5a

  • Michał Szamocki kl. 6b

  • Sara Stróżowska kl. 3a/gim

1 laureat III stopnia

  • Oliwia Pałka kl. 3a/gim

3 wyróżnienia

  • Martyna Raczek kl. 4a

  • Magda Bogusławska kl. 5a

  • Natalia Solarska kl. 5b

  • Jakub Adamczyk kl. 8a

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GEO- PLANETA 2019

2 bdb wyniki

  • Hanna Gusar kl. 3b/gim

  • Dominika Nelza kl. 5b

Ogólnopolski Konkurs OMNIBUS 2019

4 bdb wyniki

  • Sara Stróżowska kl. 3a/gim

  • Oliwia Pałka kl. 3a/gim

  • Alan Płaskowicki kl. 4a

  • Emilia Ronewicz kl. 5a

 

5 db wyników

  • Malwina Wilczyńska kl. 3a/gim

  • Łucja Łęcka kl. 5a

  • Miłosz Rój kl. 7a

  • Mateusz Jamrozik kl. 7a

  • Maurycy Chudyk kl. 8a

Ogólnopolski Konkurs MAKS MATEMATYCZNY 2019

3 bdb wyniki

  • Emilia Ronewicz kl. 5a

  • Mateusz Jamrozik kl. 5a

  • Jakub Kogut kl. 8a

4 db wyniki

  • Jakub Hrynczyszyn kl. 5a

  • Szymon Ptak kl. 6a

  • Grabowski Piotr kl. 7b

  • Grzegorz Frankowicz kl. 8a

 

Ogólnopolski konkurs GALILEO 2019 z biologii

3 laureatów

  • Oliwia Chowańska kl. 5a

  • Łucja Łęcka kl. 5a

  • Emilia Ronewicz kl. 5a

3 wyróżnienia

  • Nicol Farat kl. 5b

  • Zofia Górska kl. 5a

  • Dominika Nelza kl. 5b

Ogólnopolski konkurs GALILEO 2019 z chemii

2 wyróżnienia

  • Emilia Zubiel kl. 3b/gim

  • Hanna Gusar kl. 3b/gim

Ogólnopolski konkurs GALILEO 2019 z przyrody

1 wyróżnienie

  • Roksana Ratajczak kl. 4a

Ogólnopolski konkurs GALILEO 2019 z języka polskiego

12 wyróżnień

  • Emilia Zubiel kl. 3b/gim

  • Alan Płaskowicki kl. 4a

  • Mieszko Kroplewski kl. 4b

  • Emilia Witkowska kl. 4a

  • Aleksander Nalepko kl. 4b

  • Oliwia Chowańska kl. 5a

  • Oliwier Gawroński kl. 5a

  • Laura Nobis kl. 5a

  • Zofia Górska kl. 5a

  • Jakub Adamczyk kl. 8a

  • Tomasz Kowalewski kl. 8a

  • Natalia Słowakiewicz kl. 8a

Ogólnopolskie dyktando (nie tylko) DLA MISTRZÓW

laureat

  • Michał Szamocki kl. 6b

V Międzyszkolny konkurs dla kl. III/sp „Mistrz Pióra”

wyróżnienie zespołowe

  • Bartosz Grabowski kl. 3a

  • Zuzanna Kędziorek kl. 3a

  • Maria Ratyńska kl. 3a

Konkurs historyczny „Symbole narodowe i bohaterowie Niepodległej”

II miejsce

  • Mikołaj Okrzyński kl. 6b

Festiwal Matematyczny Klas Początkowych Miasta Szczecina

I miejsce zespołowo

  • Anna Szreder kl. 1a

  • Stefan Łęcki kl. 1a

  • Natalia Głowacka kl. 1a

  • Igor Zawada kl. 1b

Miejski Konkurs plastyczno-fotograficzno-poetycki „Złota Jesień w Szczecinie

2 wyróżnienia

  • Malwina Wilczyńska kl. 3a/gim

  • Sara Stróżowska kl. 3a/gim

X Międzyszkolny Konkurs plastyczno- techniczny „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

II miejsce

  • Oliwia Motyl kl. 4a

Wojewódzki konkurs plastyczno ekologiczny pt. „Nie dym !”

2 laureatów

  • Emilia Ronewicz kl. 5a

  • Kryspin Stróżowski kl. 5a

Miejski Konkurs na plakat „Serfuję nie hejtuję”

III miejsce

  • Jagoda Pacyna kl. 6b

  • Kryspin Stróżowski kl. 5a

VI Gra Terenowa „Znam Szczecin Dąbie”

II miejsce zespołowo

  • Maurycy Chudyk kl. 8a

  • Tomasz Kowalewski kl. 8a

  • Jakub Kogut kl. 8a

  • Hanna Gusar kl. 3b/gim

  • Marcin Łęcki kl. 3b/gim

  • Maciej Gierczyk kl. 3a/gim

 

 

IX Edycja Miejskiego konkursu Plastycznego „Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IX Edycja Miejskiego konkursu Plastycznego „Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050” c.d.

I miejsce

  • Oliwia Bochnaka kl. 4a

  • Adrianna Dziubak kl. 4a

  • Mieszko Kroplewski kl. 4b

  • Nalepko Aleksander kl. 4b

  • Kryspin Stróżówki kl. 5a

II miejsce

  • Kacper Mucha kl. 4b

  • Gabriel Jońca kl. 4b

  • Jagoda Pacyna kl. 6b

  • Dominika Nelza kl. 5b

III miejsce

  • Zofia Górska kl. 5a

  • Martyna Raczek kl. 5c

  • Oliwia Motyl kl. 4a

  • Martyna Szeląg kl. 4a

  • Aleksandra Wakuła kl. 4a

wyróżnienia

  • Maja Jamrozik kl. 5a

  • Łucja Łęcka kl. 5a

  • Maja Gasparowicz kl. 4b

  • Olga Okrzyńska kl. 4b

  • Eliza Kolano kl. 6a

  • Daria Zubiel kl. 6a

  • Paulina Plikus kl. 6a

  • Emilia Witkowska kl. 4a

  • Katarzyna Snopek kl. 4a

  • Kamil Kaliszewski kl. 6a

  • Kacper Śmigrodzki kl. 5b

  • Martyna Rój kl. 5c

  • Miłosz Rój kl. 7a

  • Emilia Ronewicz kl. 5a

  • Klaudia Ignasiak kl. 6a

 

SUKCESY SPORTOWE

Nazwa zawodów, turnieju

Sukces,

miejsce

Drużyna w składzie

Liga Biegowa Dziewcząt Szkół Podstawowych miasta Szczecina – runda I ( indywidualnie).

I

Klaudia Ignasiak – bieg na 100 m

Mistrzostwa Szczecina w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych klas VI w ramach Igrzysk Dzieci.

 

 

I

 

Paulina Plikus, Daria Zubiel, Ola Ochocka, Klaudia Ignasiak, Nikola Różańska, Eliza Kolano, Agata Szajnowska, Anna Spławska, Julia Zaskórska, Julia Trocha

 

Mistrzostwa Szczecina w Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

I

 

Adrian Szeląg, Kacper Dobrowolski, Maciej Gierczak, Marcel Huba, Bartosz Kiełtyka, Dawid Łęczyński, Patryk Rudnicki, Krzysztof Stodulski, Świąder Grzegorz

Mistrzostwa Szczecina w Mini Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych klas VI w ramach Igrzysk Dzieci.

 

III

Mateusz Wakuła, Tymoteusz Skowroński, Jakub Skowroński, Szymon Ptak, Kamil Kaliszewski, Tymoteusz Osiadacz, Orfeusz Osiadacz, Aleksander Tomczyszyn

 

 

¼ Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców

 

IV

 

Adrian Szeląg, Kacper Dobrowolski, Maciej Gierczak, Marcel Huba, Bartosz Kiełtyka, Dawid Łęczyński, Patryk Rudnicki, Krzysztof Stodulski, Świąder Grzegorz, Mateusz Jamrozik, Jan Trocha

 

Mistrzostwa Szczecina w Tenisie Stołowym Dziewcząt Szkół Podstawowych klas VI -Igrzyska Dzieci

 

IV

Paulina Plikus i Daria Zubiel

Mistrzostwa Szczecina w Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

V-VI

Nikola Gahr, Dagmara Ziółkowska, Weronika Kapczyńska, Oliwia Nalepko, Oliwia Sieradzka, Oliwia Szajnowska, Marcelina Ochrymiuk, Kornelia Rojek

 

Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Prezesa UKS „Kasztanek” przy SP-39 w kat. klas VI.

 

I

Paulina Plikus, Daria Zubiel, Ola Ochocka, Klaudia Ignasiak, Nikola Różańska, Eliza Kolano, Agata Szajnowska, Anna Spławska, Julia Zaskórska, Julia Trocha

 

Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Prezesa UKS „Kasztanek” przy SP-39 w kat. klas VI.

 

III

Mateusz Wakuła, Tymoteusz Skowroński, Jakub Skowroński, Kamil Kaliszewski, Tymoteusz Osiadacz, Orfeusz Osiadacz, Aleksander Tomczyszyn, Sebastian Kwak

Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Prezesa UKS „Kasztanek” przy SP-39 w kat. klas V.

 

III

Jakub Hrynczyszyn, Kryspin Stróżewski, Filip Fiałka, Adam Baranowski, Maksymilian Nowak, Oliwier Gawroński

Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców klas III-IV

 

III

Wiktor Kolanko, Mateusz Bubolz-Kochanowski, Gabriel Jońca, Tomasz Adamczyk, Adam Kaczmarek, Patryk Komisarek, Igor Korczakowski, Oliwier Ciąćka, Wojciech Szych, Szymon Miaskowski, Jakub Bakalarz

XVIII Jesienny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora SP-74.

I

Adrian Szeląg, Kacper Dobrowolski, Maciej Gierczak, Marcel Huba, Bartosz Kiełtyka, Dawid Łęczyński, Patryk Rudnicki, Krzysztof Stodulski, Świąder Grzegorz

Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w ramach Europejskiego Tygodnia Sport.

 

IV

Nicola Gahr, Julia Raszczuk, Oliwia Nalepko, Mateusz Jamrozik, Janek Trocha, Gracjan Cytloch,

Międzyszkolny Turniej Miksów Siatkarskich o Puchar Prezesa UKS Florian Szary przy SP-12 w Szczecinie.

 

I

zespół I

Nicola Gahr, Dagmara Ziółkowska,Weronika Kapczyńska, Mateusz Jamrozik, Gracjan Cytloch, Jakub Gadomski.

 

III

zespół II

Paulina Plikus, Daria Zubiel, Klaudia Ignasiak, Tymoteusz Skowroński, Jakub Skowroński, Szymon Ptak

¼ Finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.

 

 

I

 

Paulina Plikus, Daria Zubiel, Ola Ochocka, Klaudia Ignasiak, Nikola Różańska, Eliza Kolano, Agata Szajnowska, Anna Spławska, Julia Zaskórska, Julia Trocha

Konkurs Wiedzy o Sporcie Szkół Podstawowych - Igrzyska Dzieci (zespołowo)

 

I

Nikola Różańska, Eliza Kolano, Daria Zubiel

Konkurs Wiedzy o Sporcie Szkół Podstawowych

- Igrzyska Dzieci (indywidualnie)

 

III

Nikola Różańska

Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt w kat. ,,czwórek” o Puchar Prezydenta Piły.

 

V

Paulina Plikus, Daria Zubiel, Ola Ochocka, Julia Trocha, Julia Zaskórska

½ Finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.

 

II

awans do finału

wojewódzkiego

Paulina Plikus, Daria Zubiel, Ola Ochocka, Julia Trocha, Klaudia Ignasiak, Nikola Różańska, Eliza Kolano, Agata Szajnowska, Anna Spławska, Julia Zaskórska

XVI Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar 70-lecia SP-39.

 

I

Oliwia Szajnowska, Marcelina Ochrymiuk, Nikola Gahr, Dagmara Ziółkowska, Oliwia Nalepko, Weronika Kapczyńska, Oliwia Sieradzka, Kornelia Rojek, Weronika Dudzińska

XX Wiosenny Turniej Trójek Siatkarskich Chłopców Klas Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora SP-74.

 

I

Mateusz Jamrozik, Gracjan Cytloch, Miłosz Rój, Jan Trocha

 

XVII Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora SP-74.

III

Marcelina Ochrymiuk, Nikola Gahr, Dagmara Ziółkowska, Weronika Kapczyńska, Oliwia Sieradzka, Kornelia Rojek, Paulina Plikus, Daria Zubiel, Ola Ochocka

Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.

 

IV

 

Paulina Plikus, Daria Zubiel, Ola Ochocka, Julia Trocha, Klaudia Ignasiak, Nikola Różańska, Eliza Kolano, Agata Szajnowska, Anna Spławska, Julia Zaskórska

XIII Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar 70-lecia SP-39.

II

Mateusz Jamrozik, Gracjan Cytloch, Miłosz Rój, Alan Łukaszewicz,Wiktor Żóralski, Bartosz Skórzewski, Krystian Stankiewicz, Adam Wojsznis

 

XIX Wiosenny Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar 70-lecia SP-39.

II

Anna Spławska, Julia Zaskórska, Emilia Ronewicz, Magda Bogusławska, Julia Komorowska, Julia Cieplińska, Joanna Żemajtis, Zosia Górska, Laura Zdanowska, Ola Szeląg, Martyna Szeląg, Gosia Sobańska, Gosia Adamczyk, Lena Pawlik

Mistrzostwa Szczecina w Mini Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych klas V.

I

Tymoteusz Skowroński, Jakub Skowroński,

Jakub Hrynczyszyn, Kryspin Stróżewski, Filip Fiałka, Adam Baranowski, Maksymilian Nowak, Oliwier Gawroński

Międzyszkolne Mistrzostwa Szczecina w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych – Igrzyska Dzieci.

I

Maksymilian Żukowski (styl grzbietowy)

II

Agata Wojszins (styl grzbietowy)

III

Marcel Kwaśny (styl dowolny)

 

 

Nazwa olimpiady/konkursu

sukcesy

Imię i nazwisko  wyróżnionego ucznia

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny   zorganizowany przez  Kuratora Oświaty  dla uczniów  SP

 

III etap - wojewódzki

·         Jakub Kogut                         kl. 8a

·         Natalia Słowakiewicz           kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego     zorganizowany przez  Kuratora Oświaty  dla  uczniów SP

III etap - wojewódzki

·         Natalia Słowakiewicz            kl. 8a

·         Tomasz  Kowalewski            kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Matematyczny   zorganizowany przez  Kuratora Oświaty dla uczniów  SP

III etap - wojewódzki

·         Jakub Kogut                         kl. 8a

  • Natalia Słowakiewicz           kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Chemiczny  zorganizowany przez  Kuratora Oświaty dla uczniów  SP

III etap - wojewódzki

 

·         Jakub Kogut                         kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Fizyczny  zorganizowany przez  Kuratora Oświaty dla uczniów  SP

III etap - wojewódzki

·         Jakub Kogut                         kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Historyczny   zorganizowany przez  Kuratora Oświaty dla uczniów  SP

III etap - wojewódzki

·         Tomasz  Kowalewski           kl. 8a

Wojewódzki  Konkurs Języka Angielskiego zorganizowany przez  Kuratora Oświaty  dla uczniów SP

III etap - wojewódzki

·         Jakub Kogut                        kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Biologiczny   zorganizowany przez  Kuratora Oświaty  dla uczniów  GM

III etap - wojewódzki

·         Emilia Zubiel                      kl. 3b/gim

Wojewódzki Konkurs Matematyczny  zorganizowany przez  Kuratora Oświaty dla uczniów  GM

III etap - wojewódzki

·         Emilia Zubiel                      kl. 3b/gim

Wojewódzki Konkurs Geograficzny  zorganizowany przez  Kuratora Oświaty  dla uczniów  GM

III etap - wojewódzki

·         Hanna Gusar                      kl. 3b/gim

·         Emilia Zubiel                     kl. 3b/gim

Wojewódzki  Konkurs Języka Angielskiego zorganizowany przez  Kuratora Oświaty  dla uczniów GM

III etap - wojewódzki

·         Aleksandra Górska            kl. 3b/ gim

·         Julia Krzyżak                     kl. 3b/gim

 

Ogólnopolski Konkurs  OLIMPUS   2018 z  biologii

2  laureatów

·         Dominika Nelza                kl. 5b

·         Łucja Łęcka                      kl. 5a

Ogólnopolski Konkurs OLIMPUS   2018   z chemii

1  laureat

·         Emilia Zubiel                    kl. 3b /gim

Ogólnopolski Konkurs „ALFIK HUMANISTYCZNY”  2018

 

2 bdb wyniki

·         Emilia Zubiel                    kl. 3b/gim

·         Aleksandra Górska           kl.  3b/gim

5  db   wyników

·         Alan Płaskowicki              kl. 4a

·         Emilia Ronewicz               kl. 5a

·         Natalia Słowakiewicz       kl. 8a

·         Sara Stróżowska               kl. 3a/gim

·         Oliwia Pałka                     kl. 3a/gim

XVIII Szczeciński  Konkurs  Chemiczny  dla uczniów  szkół  podstawowych

finalista

·         Jakub Kogut                      kl. 8a

XVII Szczeciński  Konkurs  Chemiczny  dla Gimnazjalistów

finalistka

·         Emilia Zubiel                    kl. 3b/gim

XVI Szczeciński  Konkurs  Biologiczny   dla uczniów  szkół  podstawowych

2 finalistów

·         Jakub Kogut                     kl. 8a

·         Natalia Słowakiewicz       kl. 8a

XVI Szczeciński  Konkurs  Biologiczny   dla gimnazjalistów

1 finalista

·         Emilia Zubiel                    kl. 3b/gim

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GEO PLANETA  2019

 bdb wynik

·         Szymon Ptak                     kl. 6a

8  wyróżnień

·         Michał Szamocki              kl. 6b

·         Jakub  Skowroński            kl. 6a

·         Tymoteusz Skowroński     kl. 6a

·         Wakuła Mateusz                kl. 6a

·         Jagoda Pacyna                   kl. 6b

·         Kamila Jabłońska               kl. 6b

·         Eliza Kolano                      kl. 6a

·         Anna Spławska                  kl. 6a

 

Ogólnopolski Konkurs   PINGWIN   2018 z przyrody

 

2 wyróżnienia

·         Dawid Jóźwik                    kl. 4b   

·         Alan Płaskowicki                kl. 4a

 

 

Ogólnopolski Konkurs   „ALFIK MATEMATYCZNY”  2018

 

2  bdb wyniki

·         Mateusz Jamrozik              kl. 7a

·         Emilia Ronewicz                 kl. 5a

1 db  wynik

·         Emilia Zubiel                    kl. 3b/gim

Ogólnopolski Konkurs   „MAT     MATEMATYCZNY”  2019

 

3 bdb wyniki

·         Emilia Ronewicz                 kl. 5a

·         Adam Baranowski             kl. 5a

·         Mateusz Jamrozik              kl. 7a

 

1 db  wynik

·         Emilia Zubiel                     kl. 3b/gim

 

Ogólnopolski Konkurs  leksykalny  z języka angielskiego MEMORY MASTER 2019

2  wyróżnienia

 

·         Martyna Raczek                 kl. 4a

·         Michał Szamocki               kl. 6b

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy  Archimedes Plus Lingua Plus  z języka angielskiego

edycja jesienna 2018 r

 

 

1 laureat III stopnia

·         Alan Płaskowicki               kl. 4a

1 laureat IV stopnia

·         Aleksander Nalepko  P     kl. 4b

Ogólnopolskie dyktando (nie tylko)   DLA MISTRZÓW

laureat

·        Michał Szamocki               kl. 6b

Konkurs  historyczny „Symbole narodowe i bohaterowie Niepodległej”

 II miejsce

·        Mikołaj Okrzyński             kl. 6b

Miejski  Konkurs  plastyczno-fotograficzno-poetycki „Złota Jesień w Szczecinie

2 wyróżnienia

·        Malwina Wilczyńska          kl. 3a/gim

·        Sara Stróżowska                 kl. 3a/gim

X Międzyszkolny  Konkurs plastyczno- techniczny „Najpiękniejsza  ozdoba choinkowa”

II miejsce

·        Oliwia Motyl                       kl. 4a

Wojewódzki konkurs  plastyczno ekologiczny pt. „Nie dym !”

2   laureatów

  • Emilia Ronewicz                 kl. 5a

·         Kryspin Stróżowski            kl. 5a

 

SUKCESY SPORTOWE

Nazwa zawodów, turnieju

Sukces,

miejsce

Drużyna w składzie

Liga Biegowa Dziewcząt Szkół Podstawowych miasta Szczecina – runda I                  ( indywidualnie).

 I

Klaudia Ignasiak – bieg na 100 m

Mistrzostwa  Szczecina  w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych klas VI w ramach Igrzysk Dzieci.

 

 

   I 

 

Paulina Plikus, Daria Zubiel, Ola Ochocka, Klaudia Ignasiak, Nikola Różańska, Eliza Kolano, Agata Szajnowska, Anna Spławska, Julia Zaskórska, Julia Trocha

Mistrzostwa  Szczecina  w Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

I

 

Adrian Szeląg, Kacper Dobrowolski, Maciej Gierczak, Marcel Huba, Bartosz Kiełtyka, Dawid Łęczyński, Patryk Rudnicki, Patryk Stodulski, Świąder Grzegorz

Mistrzostwa  Szczecina  w Mini Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych klas  VI w ramach Igrzysk Dzieci.

       

III

Mateusz Wakuła, Tymoteusz Skowroński, Jakub Skowroński, Szymon Ptak, Kamil Kaliszewski, Tymoteusz Osiadacz, Orfeusz Osiadacz, Aleksander Tomczyszyn

 

¼ Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców

 

IV

 

Adrian Szeląg, Kacper Dobrowolski, Maciej Gierczak, Marcel Huba, Bartosz Kiełtyka, Dawid Łęczyński, Patryk Rudnicki, Patryk Stodulski, Świąder Grzegorz, Mateusz Jamrozik, Jan Trocha

Mistrzostwa  Szczecina w Tenisie Stołowym Dziewcząt Szkół Podstawowych klas VI -Igrzyska Dzieci

 

IV

Paulina Plikus i Daria Zubiel

Mistrzostwa  Szczecina  w Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

V-VI

Nikola Gahr, Dagmara Ziółkowska, Weronika Kapczyńska, Oliwia Nalepko, Oliwia Sieradzka, Oliwia Szajnowska, Marcelina Ochrymiuk, Kornelia Rojek

Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Prezesa UKS „Kasztanek” przy SP-39 w kat. klas VI.

 

I

Paulina Plikus, Daria Zubiel, Ola Ochocka, Klaudia Ignasiak, Nikola Różańska, Eliza Kolano, Agata Szajnowska, Anna Spławska, Julia Zaskórska, Julia Trocha

Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Prezesa UKS „Kasztanek” przy SP-39  w kat. klas VI.

 

III

Mateusz Wakuła, Tymoteusz Skowroński, Jakub Skowroński, Kamil Kaliszewski, Tymoteusz Osiadacz, Orfeusz Osiadacz, Aleksander Tomczyszyn, Sebastian Kwak

Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Prezesa UKS „Kasztanek” przy SP-39  w kat. klas V.

 

III

Jakub Hrynczyszyn, Kryspin Stróżewski, Filip Fiałka, Adam Baranowski, Maksymilian Nowak, Oliwier Gawroński

Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców klas III-IV

        

          III

Wiktor Kolanko, Mateusz Bubolz-Kochanowski, Gabriel Jońca, Tomasz Adamczyk, Adam Kaczmarek, Patryk Komisarek, Igor Korczakowski, Oliwier Ciąćka, Wojciech Szych, Szymon Miaskowski, Jakub Bakalarz

XVIII Jesieniny Turniej Piłki Siatkowej  Chłopców o Puchar Dyrektora SP-74.

         

            I

Adrian Szeląg, Kacper Dobrowolski, Maciej Gierczak, Marcel Huba, Bartosz Kiełtyka, Dawid Łęczyński, Patryk Rudnicki, Patryk Stodulski, Świąder Grzegorz

Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej  o Puchar Zachodniopomorskiego  Kuratora Oświaty w ramach Europejskiego Tygodnia Sport.

 

IV

Nicola Gahr, Julia Raszczuk, Oliwia Nalepko,  Mateusz Jamrozik, Janek Trocha, Gracjan Cytloch,

Międzyszkolny Turniej  Miksów Siatkarskich o Puchar Prezesa UKS Florian Szary przy SP-12 w Szczecinie.

 

I

zespół I

Nicola Gahr, Dagmara Ziółkowska,Weronika Kapczyńska,  Mateusz Jamrozik, Gracjan Cytloch, Jakub Gadomski.

 

III

zespół II

Paulina Plikus, Daria Zubiel, Klaudia Ignasiak, Tymoteusz Skowroński, Jakub Skowroński, Szymon Ptak