Nazwa olimpiady/konkursu |
sukcesy |
Imię i nazwisko wyróżnionego ucznia |
|
GIMNAZJUM 35 |
|||
Wojewódzki Konkurs Biologiczny zorganizowany przez Kuratora Oświaty
|
III etap - wojewódzki |
Julia Kwaśny kl. 3a Anna Berezowska kl. 3a |
|
Wojewódzki Konkurs Geograficzny zorganizowany przez Kuratora Oświaty
|
III etap - wojewódzki |
Hanna Gusar kl. 2b |
|
Wojewódzki Konkurs Chemiczny zorganizowany przez Kuratora Oświaty |
III etap - wojewódzki |
Julia Kwaśny kl. 3a |
|
Wojewódzki Konkurs Fizyczny zorganizowany przez Kuratora Oświaty |
III etap - wojewódzki |
Michał Barłowski kl. 3a |
|
Ogólnopolski Konkurs MULTITEST 2017 z biologii
|
1 laureat |
Anna Berezowska kl. 3a |
|
1 wyróżnienie |
Julia Kwaśny kl. 3a |
||
Ogólnopolski Konkurs MULTITEST 2017 z geografii |
1 laureat |
Hanna Gusar kl. 2b |
|
1 wyróżnienie |
Emilia Zubiel kl. 2b |
||
Ogólnopolski Konkurs „ALFIK HUMANISTYCZNY” 2017
|
2 bardzo dobre wyniki |
Emilia Zubiel kl. 2b Oliwia Pałka kl. 2a |
|
3 dobre wynik |
Julia Krzyżak kl. 2b Julia Jaworska kl. 3a Martyna Zajączkowska kl. 3a |
||
Wojewódzka Mała Olimpiada wiedzy społeczno – ekonomicznej |
finaliści |
Berezowska Anna kl. 3a Bzdręga Emilia kl. 3a Jaworska Julia kl. 3a Tokarska Julia kl. 3a Kujath Urszula kl. 3a Zajączkowska Martyna kl. 3a |
|
Miejski Konkurs plastyczno-fotograficzno-poetycki „Złota Jesień w Szczecinie” |
wyróżnienie |
Julia Kwaśny kl. 3a |
|
Konkurs zorganizowany w ramach obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia pod hasłem”Podejmij właściwą decyzję- drzewko decyzyjne” |
II miejsce |
Sara Stróżewska kl. 2a |
|
2 wyróżnienia |
Patryk Rudnicki kl. 2b Oliwia Szajnowska kl. 2a |
||
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 |
|||
Wojewódzki Konkurs Matematyczny zorganizowany przez Kuratora Oświaty |
III etap- wojewódzki |
Jakub Kogut kl. 7a Natalia Słowakiewicz kl. 7a
|
|
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego zorganizowany przez Kuratora Oświaty |
III etap- wojewódzki |
Natalia Słowakiewicz kl. 7a
|
|
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego zorganizowany przez Kuratora Oświaty |
III etap- wojewódzki |
Jakub Kogut kl. 7a
|
|
Ogólnopolski Konkurs MULTITEST 2017 z przyrody
|
2 wyróżnienia |
Maksymilian Nowak kl. 4a Emilia Ronewicz kl. 4a
|
|
Ogólnopolski Konkurs „ALFIK MATEMATYCZNY” 2017
|
2 bardzo dobre wyniki |
Mateusz Jamrozik kl. 6a Jakub Kogut kl. 7a
|
|
1 dobry wynik |
Emilia Ronewicz kl. 4a
|
||
Internetowy Ogólnopolski Konkurs MAKS Matematyczny 2017 |
2 bardzo dobre wyniki |
Emilia Ronewicz kl. 4a Mateusz Jamrozik kl. 6a
|
|
2 dobre wyniki |
Jakub Kogut kl. 7a Grzegorz Frankowicz kl. 7a
|
||
Ogólnopolski Konkurs „ALFIK HUMANISTYCZNY” 2017
|
11 bardzo dobrych wyników |
Eryk Jurczyk kl. 4b Adam Lewandowicz kl. 4b Maksymilian Nowak kl. 4a Emilia Ronewicz kl. 4a Laura Nobis kl. 4a Nicol Farat kl. 4b Kacper Śmigrodzki kl. 4b Magda Bogusławska kl. 4a Oliwier Gawroński kl. 4a Maja Jamrozik kl. 4a Tomasz Kowalewski kl. 7a
|
|
6 dobrych wyników |
Roksana Ratajczak kl. 3a Eryk Kaczmarek kl. 4b Zofia Ryczek kl. 4c Wojciech Szych kl. 4c Mateusz Jamrozik kl. 6a Natalia Słowakiewicz kl. 7a |
||
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Czyste powietrze” zorganizowany w ramach projektu „Zmniejszenie zanieczyszczeń powietrza w Szczecinie” |
I miejsce |
Zofia Ryczek kl. 4c |
|
II miejsce |
Kamila Jabłońska kl. 5 |
||
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus z języka angielskiego
|
1 laureat I stopnia z wyróżnieniem |
Emilia Ronewicz kl. 4a |
|
2 laureatów II stopnia |
Aleksander Nalepko kl. 3b Jakub Kogut kl. 7a |
||
7 laureatów IV stopnia |
Jakub Cegielski kl. 3b Natalia Solarska kl. 4b Mateusz Wakuła kl. 5a Natalia Słowakiewicz kl. 7a Tomasz Kowalewski kl. 7a Jakub Adamczyk kl. 7a Grzegorz Frankowicz kl. 7a |
||
5 laureatów V stopnia |
Alan Płaskowicki kl. 3a Mieszko Kroplewski kl. 3b Martyna Raczek kl. 4a Tymoteusz Skowroński kl. 5a Kacper Świadek kl. 7a |
||
Międzyszkolny konkurs „Latarnie Morskie Pomorza Zachodniego” |
2 wyróżnienia |
Aleksandra Wakuła kl. 3a Oliwia Motyl kl. 3a |
|
Międzyszkolny Konkurs Informatyczny pt. „Z latarnią morską w tle” |
I miejsce |
Bartosz Grabowski kl. 2a |
|
Konkurs plastyczny „Moje ulubione miejsce w Szczcinie” |
Prace umieszczone w CIT na Alei Kwiatowej |
Aleksander Nalepko kl. 3b Jakub Cegielski kl. 3 |
|
Miejski Konkurs plastyczno-fotograficzno-poetycki „Złota Jesień w Szczecinie |
wyróżnienie |
Daria Zubiel kl. 5a |
|
Międzyszkolny Konkurs plastyczno- techniczny „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa” |
I miejsce |
Jakub Cegielski kl. 3b |
|
II miejsce |
Julia Cieplińska kl. 4a Karina Rojek kl. 2a |
||