Dnia 30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji Mini Samorząd, przygotował dla każdego chłopca okolicznościowe medale. Dodatkowo w każdej klasie odbył się plebiscyt na najbardziej koleżeńskiego chłopca. W tym roku ten zaszczytny tytuł otrzymali:

Mini Samorząd Uczniowski na przełomie maja i czerwca zorganizował konkurs plastyczny- „Jak spędzam wolny czas z rodziną?”.

Celem konkursu było uświadomienie dzieciom, jak bezcenna jest więź między nimi i członkami ich rodzin. Miały wyrazić środkami plastycznymi różnorodne ,rodzinnie spędzane chwile. Wpłynęło około 30 prac. Większość z nich przedstawiała wspólny ,aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Jak co roku, Mini Samorząd Uczniowski zaproponował dzieciom wykonywanie karteczek walentynkowych . Podano zasady prawidłowego oznaczania adresata tak, żeby wszystkie zostały właściwie doręczone. Następnie „walentynki” wrzucano do
specjalnej skrzyneczki .Uczniowie mieli chyba świetną zabawę ,ponieważ wykonano aż 289 kartek. Wszystkie zostały posegregowane i przekazane do klas 15 marca.
Sądząc po uśmiechniętych twarzach dzieci, walentynki się udały!

Z okazji obchodzonego 8 marca Dnia Kobiet Mini Samorząd Uczniowski ogłosił wybory Najbardziej Koleżeńskiej Dziewczynki w każdej klasie. W piątek chłopcy oddali swoje głosy w demokratycznym i tajnym głosowaniu. W Dniu Kobiet w każdej klasie ogłoszono zwyciężczynię i uhonorowano ją dyplomem oraz brawami.