Mini Samorząd Uczniowski zorganizował wybory Najbardziej Koleżeńskiej Dziewczynki z każdej klasy. Chłopcy po wnikliwych obserwacjach, w tajnym głosowaniu wybrali jedną dziewczynkę z klasy. Na apelu 6 marca dziewczynki otrzymały upominki z rąk Pani Wicedyrektor.

Tradycyjnie, co roku, Mini Samorząd Uczniowski zorganizował POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Na korytarzu pojawiła się ozdobna skrzyneczka, do której można było wrzucać własnoręcznie przygotowane karteczki walentynkowe z miłymi życzeniami.

Dnia 6 grudnia  Mini Samorząd Uczniowski zaprosił  Mikołaja. Wszystkie dzieci zgodnie twierdziły, że były grzeczne- zatem otrzymały paczuszki. Wizyta została zorganizowana we współpracy ze Szkolnym Kołem Wolontariatu.

W dniu 25 listopada Mały Samorząd Uczniowski zorganizował dla dzieci klas 0-III „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. Z tej okazji dzieci przyniosły do szkoły swoje ulubione misie. W trakcie wspólnego spotkania uczniowie poznali historię o tym skąd się wzięła maskotka, były konkursy i zagadki, a także chętne dzieci recytowały wiersze o misiach. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały medale „Przyjaciela Pluszowego Misia”.