Wszystkich rodziców zainteresowanych zgłoszeniem dziecka do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2023/2024 prosimy o wypełnienie i złożenie w sekretariacie szkoły lub w świetlicy szkolnej karty zapisu dziecka do świetlicy (do pobrania na stronie internetowej szkoły, w sekretariacie i w świetlicy szkolnej).

Zapisy trwają do 5 września 2023 r.

Godziny pracy świetlicy 6.15-17.00

Wnioski należy składać każdego roku szkolnego.

Karta zgłoszenia świetlica 

 

„Ziemio! Nie chcemy byś była zniszczona, chcemy byś była cała zielona, więc przysięgę Ci składamy – że zniszczyć Ciebie nie damy!”

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi 22 kwietnia w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia mające na celu promowanie postaw ekologicznych oraz uświadomienia dzieciom, że ziemia to nasz dom, a dbanie o nią jest naszym wspólnym obowiązkiem.

W świetlicy czuć zapach Wielkanocy. Przez ostatni tydzień poznawaliśmy tradycje i zwyczaje świąteczne. Wykonaliśmy także wielkanocne ozdoby przy użyciu różnych technik.
Wszystkim, z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkiego najlepszego: zdrowia, szczęścia i radości. opr. E.P

Puk, puk, puk …w okienko!

– Wyjdźcie dzieci prędko.

Idzie już wiosenka

i słoneczko świeci.

„Wiosna, ach to Ty….” - Wiosna zawitała do świetlicy szkolnej na dobre! Jest zapowiedzią słonecznych dni i budzenia się przyrody do życia. Ten kto jest znakomitym obserwatorem, może ją już ujrzał, usłyszał i poczuł. Wiosna to przecież słońce, zielone pąki i pierwsze kwiaty, to świergot ptaków i powiew ciepłego wiatru.