24 maja 2023r klasa 6a wzięła udział w 3 dniowej zielonej szkole w Czarnocinie. W planie wycieczki były zajęcia sportowe min. ścianka wspinaczkowa, rowery, kajaki ale też zajęcia integracyjne tj. wspólne robienie pizzy, ognisko, karaoke i dyskoteka. Relacja w formie zdjęć poniżej.

Niedawno zwiedziliśmy schron przeciwlotniczy dla cywilnej ludności niemieckiej znajdujący się pod Dworcem Kolejowym - Szczecin Główny. Okazało się że pod ulicami Szczecina skrywa się drugie, podziemne miasto i schron jest fragmentem, udostępnionych do zwiedzania, tzw. Szczecińskich Podziemnych Tras.

Wyjście klasy 6a do Muzeum Narodowego. Dnia 26.01.23r uczniowie mieli okazję zapoznać się z Historią Szczecina w Ratuszu Miejskim.

W dniu 3 lutego 2023 roku uczniowie klasy 8 c uczestniczyli w obradach w sali sesyjnej rady miasta. Prelegentem i osobą która ich zaprosiła był pan radny Krzysztof Romianowski. Uczniowie zwiedzili także Urząd Miasta oraz salę ślubów.