SKŁAD PREZYDIUM RADY RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM

Przewodniczący komisji rewizyjnej: Ewelina Szymczak-Gahr
Członek komisji rewizyjnej: Karolina Nowak

ZEBRANIA

Zebrania Rady Rodziców odbywają się w czwartki poprzedzające zebrania klasowe o godz. 18.00

WAŻNE ZMIANA NR KONTA

Numer konta Rady Rodziców:

Wysokość składki na Radę Rodziców:
Pierwsze dziecko 70zł
Drugie i każde kolejne - po 30zł

Przy osiągnięciu pułapu 80% wpłat - klasa otrzyma 30% zwrotu, przy 100% wpłat - 40 % zwrotu. Dodatkowo każda klasa otrzyma na koniec roku 30% wpłat jako dofinansowanie nagród w klasach.

Trzy klasy które jako pierwsze osiągną pułap 100% otrzymają Nagrodę:
1 miejsce - 500zł, 2 miejsce 250 zł, 3 miejsce 100zł

Termin płatności do końca marca

30% z wszystkich wpłat zostanie przeznaczona na dofinansowanie nagród dla wyróżniających się uczniów.

U nas w szkole istnieje możliwość wynajęcia szafki dla dziecka - koszt 5zł miesięcznie - zainteresowane osoby prosimy