SKŁAD PREZYDIUM RADY RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Monika Wakuła

Członek - Ewelina Szymczak-Gahr

ZEBRANIA

Zebrania Rady Rodziców odbywają się w czwartki poprzedzające zebrania klasowe o godz. 17.00

WAŻNE ZMIANA NR KONTA

Numer konta Rady Rodziców:

Ustalono składkę na Radę Rodziców w wysokości  60 zł od rodziny

Płatna do końca marca 2022
Klasa otrzyma zwrot w wysokości 40% wpłat pod warunkiem wpłacenia składek przez 80% uczniów danej klasy.

Klasa otrzyma zwrot w wysokości 60% wpłat pod warunkiem wpłacenia składek przez 100% uczniów danej klasy.

30% z wszystkich wpłat zostanie przeznaczona na dofinansowanie nagród dla wyróżniających się uczniów.