W kolejnym miesiącu w ramach innowacji poznawaliśmy zawód dentysty. Dzięki prezentacji multimedialnej dzieci poznały odpowiedź na pytania: czym jest próchnica?, co ją powoduje i jak jej zapobiec?, od czego zęby się psują?, jaki napój jest najzdrowszy dla ząbków?, czego potrzebujemy do umycia zębów?, jak często powinno się myć zęby?

W środę 27 września Świetliczaki miały możliwość poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą zawodu pielęgniarki. Naszym gościem w ramach innowacyjnych spotkań była szkolna pielęgniarka – Pani Monika Jagielska, która przybliżyła nam historie pielęgniarstwa i podkreśliła, że praca pielęgniarki jest bardzo odpowiedzialna, nie zawsze miła i przyjemna, ale niezwykle satysfakcjonująca.