Kochani !!!

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej magiczny okres w ciągu całego roku . Ciężkie czasy w których przyszło nam żyć, nie dla wszystkich będą wypełnione radością.

W tyk roku łączymy siły

Przedszkole Publiczne nr 11 "Jarzębinka"

Rada Osiedla Załom - Kasztanowe

Szkoła Podstawowa nr 39 im. Arkadego Fiedlera w ramach akcji Szlachetna PACZKA chcemy pomóc Pani Sandrze i jej dzieciom.

Z końcem października zakończyliśmy KASZTANOWĄ AKCJĘ 2020. Zebraliśmy 248,40 kg kasztanów, w sumie w całej akcji zebrano 16 020,84 kg (!!!).

Dziękujemy za każdego zebranego kasztana, za zaangażowanie się uczniów, przyjaciół i ich rodzin. Dziekujemy za dostarczanie do szkoły  worków i kartonów pełnych kasztanów. Dziękujemy Paniom Woźnym i Panu  Konserwatorowi za nieocenioną pomoc w odbiorze i przechowaniu „ kasztanowych dostaw”.

Na Was zawsze można liczyć!

W załączeniu podziękowania od Rodziców bliźniaczek, którym pomagamy…

Szkolne Koło Wolontariatu

 

W piątkowe  (23 października 2020 r.)  jesienne popołudnie zorganizowaliśmy akcję SPRZĄTAMY LAS WOKÓŁ NAS w ramach  "Godziny dla Szczecina”. Sprzątaliśmy teren leśny w sąsiedztwie szkoły- między Załomiem a Os. Kasztanowym. Uzbrojeni w worki, rękawiczki i oczywiście…  maseczki  zebraliśmy siedem(!) worków śmieci, które nie wytrzymywały pod  ciężarem szklanych butelek i innych śmieci. Z  pomocą ruszyła p.woźna udostępniając  nam… taczkę. Żartując, z dobrymi humorami i uśmiechami na twarzach  wróciłyśmy do domów w poczuciu, że zrobiliśmy naprawdę coś pożytecznego.

Patrycja i uczniowie  kl. 8B

Szkolne Koło Wolontariatu 

Informujemy, że rusza „KASZTANOWA AKCJA”, która polega na zebraniu i przyniesieniu do szkoły kasztanów (w ubiegłym roku  byliśmy liderem). Zostawiamy je w workach lub kartonach przed tzw.”domkiem” i informujemy o tym panią woźną. Podobnie czynimy z nakrętkami po napojach. Tym razem zbieramy dla Olgi  na terapię chodu na lokomacie.

Z listu od Rodziców Olgi…