Nasi Drodzy Uczniowie!

Przekonaliśmy się  już wszyscy w ostatnim czasie, że możemy wiele planować, marzyć, chcieć, ale w końcu to życie pisze scenariusze, które nie zawsze możemy przewidzieć nawet w najgorszych naszych snach…  W związku z zaistniałą sytuacją pytacie, co dzieje się dalej z akcją RAZEM DLA PAULINY, do której tak bardzo aktywnie włączyliśmy się wszyscy w marcu tego roku. Pytacie też, co dzieje się u Pauliny i co z jej leczeniem, które ma dać szansę na  lepsze funkcjonowanie?! Ale pomimo tych wszystkich przeszkód, które potrafią nam dokuczyć mamy dla Was same pozytywne wiadomości. 

Na chwilę przed ogłoszeniem pandemii 4 marca br. Szkolne Koło Wolontariatu  zorganizowałao akcję charytatywną MUFFINY DLA PAULINY, podczas której zebraliśmy 2 272 zł.(!), czyli ponad  2% potrzebnej kwoty…

Razem z mamą włączyłem się do akcji szycia maseczek ochronnych wielokrotnego użytku. Mama szyje je dla każdego kto tylko zgłosi potrzebę, postanowiłem się dołączyć. Właściwie nie jest to trudne, jak się już wdroży, do tego mam sporo czasu do wykorzystania. Wycinam materiał i gumki, szyję na maszynie i pakuję, choć początki nie były łatwe. Mam satysfakcję bycia pożytecznym.

Epidemia wirusa zmienia naszą formę i sposób pomocy osobom potrzebującym wsparcia, ale DZIAŁAMY DALEJ!!!

Nie możemy organizować działań w szkole, ale dziś rozpoczynamy zdalnie akcję na rzecz wsparcia absolwentki naszego  gimnazjum – WERONIKI SKÓRZEWSKIEJ, która jeszcze niedawno (trzy lata temu) uczęszczała do naszej szkoły, angażowała się w różne sprawy klasowe i szkolne, a teraz musi zmagać się ze straszną chorobą - nowotworem złośliwym…

Rozpoczynamy akcję – „Podaj dalej- dla Weroniki”. Przesyłajmy poniższy link rodzicom, dziadkom, przyjaciołom, sąsiadom, znajomym z innych szkół.

Pamiętajcie, liczy się każda złotówka…

Szkolne Koło Wolontariatu

https://www.siepomaga.pl/weronika-skorzewska