Samorząd Szkolny ogłasza konkurs dla klas 4-8 na najpiękniej udekorowaną salę.

Hasło przewodnie: „ZAPROŚMY DO NAS WIOSNĘ”

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22 marca.

Nagrodą dla całej klasy będzie darmowy  wyjazd lub wyjście integracyjne.

Po obejrzeniu wszystkich udekorowanych sal lekcyjnych Samorząd Uczniowski przyznał następujące miejsca:

I miejsce - klasa 4a (sala 44)

II miejsce - klasa 7b (sala 1)

III miejsce - klasa 7c (sala 3)

Wyróżnienia:

klasa 7a (sala 19)

klasa 5b (sala 37)

Dziękujemy wszystkim klasom za wzięcie udziału w konkursie

- Samorząd Uczniowski

Samorząd uczniowski klas 4-8 zaprasza wszystkich uczniów do włączenia się we wspólne obchodzenie Mikołajek. Z tej okazji organizujemy:
- słodki upominek dla uczniów, którzy w poniedziałek ubiorą się ze świątecznym akcentem (np. czapka św. Mikołaja)
- konkurs na najładniej ozdobioną salę (ozdabiamy sale do 17 grudnia), wyniki ogłosimy po feriach świątecznych,
- konkurs na rysunek świąteczny (na prace plastyczne czekamy do 15 grudnia)
- świąteczna muzyka na przerwach 6 grudnia

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy
Samorząd Uczniowski

W dniach 15-19 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował akcję Tydzień Życzliwości.

Na szkolnych korytarzach pojawiły się liczne życzenia i hasła na poprawę nastroju :)

Zorganizowano również koncert życzeń - w trakcie przerw można było posłuchać muzyki oraz życzeń od uczniów dla uczniów.

Mamy nadzieję, że życzliwe podejście do innych zostanie z nami na cały rok szkolny.

-Samorząd Uczniowski