Zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się według poniższego harmonogramu:

25.06.2026 (czwartek) godz. 16.00 klasy VIII

26.06.2026 (piątek) godz. 9.00 klasy IV-VII

26.06.2026 (piątek) godz. 11.00 klasy I-III 

12 czerwca 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 35 w Szczecinie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i medali laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2025/2026.

Z ogromną dumą informujemy, że w gronie nagrodzonych znalazł się uczeń naszej szkoły Marcel Czernik, który zdobył tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla Uczniów Szkół Podstawowych Województwa Zachodniopomorskiego. Podczas uroczystej gali Marcel odebrał dyplom oraz medal laureata, będące potwierdzeniem jego rozległej wiedzy biologicznej, pracowitości i zaangażowania.

Na sukces Marcela złożyły się miesiące systematycznej nauki oraz rozwijanie zainteresowań przyrodniczych pod kierunkiem nauczycielki biologii, pani Izabeli Matławskiej, której serdecznie dziękujemy za profesjonalne przygotowanie ucznia do konkursu, wsparcie i motywację na każdym etapie zmagań konkursowych.

Marcelowi składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Nasi uczniowie nagrodzeni -  w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Moja przygoda w świecie wyobraźni”

Wojewódzki Konkurs Literacki:

I miejsce – Julia Żurawik (SP nr 5)
II miejsce – Julia Wrzeszcz (SP nr 20)
III miejsce  - Maja Ligocka kl. 5A (SP nr 39)
wyróżnienia: Anna Szczęsna  kl. 5B (SP nr 39), Nadia Litwiak z kl.5B

Konkurs literacki  pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty był okazją do zmagań ze słowem pisanym, odkrywania własnej wrażliwości i prezentowania autorskich tekstów poetyckich inspirowanych światem wyobraźni.

Uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie literackim odbyła się 2 czerwca 2026 r. w SP Nr 5.

Nasza uczennica kl.7A - Grażynka Sańka odebrała zasłużony tytuł finalisty w XVI Szczecińskim Konkursie Polonistycznym organizowanym przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej w II LO w Szczecinie.

Życzymy samych sukcesów