Dnia 6.12.2022 r. Samorząd Szkolny organizuje mikołajkowy kiermasz słodkości. Zachęcamy do przynoszenia domowych wypieków, ze sprzedaży których zostaną sfinansowane różowe skrzyneczki w damskich toaletach. Część środków przeznaczymy także na wsparcie weteranów.
Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji.

W dniu 10.11.2022r. uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w uroczystym apelu upamiętniającym 104 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Na apel przybyli zaproszeni goście, przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Szczecinie p. Iwona Rydzkowska i ks. Dariusz Kiljan.

W czwartkowy  jesienny już poranek, świetnie przygotowane i zorganizowane dziewczyny z kl. 4A, przygotowały dla chłopaków miła niespodziankę - klasową imprezę z okazji Dnia Chłopaka. Był słodki poczęstunek, gry i zabawy, a także drobne upominki. To była lekcja pełna pozytywnych emocji i wrażeń :-)
wychowawca Monika  Jurgielewicz - Jamrozik

1 września 2022 odbył się uroczysty apel rozpoczynający rok szkolny 2022/2023. Prowadzący apel uczniowie klasy 8b: Olga i Dawid przywitali Pana Dyrektora Krzysztofa Borysa, Panią Wicedyrektor Elżbietę Stanczewską i wszystkich nauczycieli oraz całą społeczność uczniowską. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor, który życzył wszystkim uczniom powodzenia w nauce. Podczas apelu do społeczności szkolnej zostali przyjęci uczniowie klas pierwszych, którzy złożyli uroczyste ślubowanie. Po apelu uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami. Opracowała BN