21 marca, przywitaliśmy wiosnę wspólną zabawą i iście sportową rywalizacją, na kręgielni.  Radość udzieliła się raczej wszystkim:-) W wolnych chwilach poszukiwaliśmy pierwszych oznak wiosny.
monika jj

Dnia 22 marca odbył się apel na którym zostali nagodzeni uczniowie za konkursy. Przekazane zostały na ręce Pana Dyrektora puchary dla szkoły za III miejsce w Mistrzostwach Szczecina w Piłce Siatkowej Szkół Podstawowych Dziewcząt  klasa 7-8 oraz II miejsca w mistrzostwach Szczecina w Mini Piłce Siatkowej Szkół Podstawowych Chłopców kl.7-8.

Uczniowie otrzymali dyplomy i upominki za: Szkolny Konkurs Wiedzy o Sporcie 2024.

I miejsce – Zofia Tymczyna , II miejsce – Jan Waśko, III miejsce Jakub Biegas oraz Konkurs „Wiedzy Morskiej „na którym delegaci uczniów uczestniczący w programie Edukacji Morskiej   godnie reprezentowali naszą szkołę zdobywając I miejsce indywidualnie i zespołowo.

Słodkimi upominkami oraz innymi cennymi nagrodami zostali również nagrodzeni uczniowie, którzy brali udział w Szkolnym Konkursie Kolęd, Konkursie na Najładniejszy  Plakat Walentynkowy oraz Konkursie Wiosenno- Świątecznym na Najpiękniejszy Wianek dla klas 4-8.

Dnia 12.03.2024 r. odbyła się w naszej ciekawa prezentacja "Dlaczego mam ćwiczyć? ". O zaletach aktywności fizycznej i jej wpływu na nasze zdrowie opowiedziały przemiłe uczennice IX i II LO w Szczecinie: Amelia Hreczuch, Katarzyna Borawska i Weronika Drab - w ramach projektu " Rekreacja - droga po zdrowie ".

Dzień Kobiet w klasie 7b obchodzony był hucznie. Chłopcy przygotowali rozmaite konkursy oraz samodzielnie wykonali drobne upominki dla dziewcząt. Dodatkowo postanowili uczcić Dzień Kobiet zapraszając koleżanki na wspólną zabawę do parku trampolin FunJump. Wszyscy wspaniale spędzili czas.