Ogłoszenie wyników

Zdalny Szkolny Konkurs Sportowy klas 4-8

„Skacz po zdrowie z Mikołajem”

W dniach od 02.12. 2020 do 09.12.2020 r. trwał  zdalny konkurs sportowy skoków na skakance z okazji mikołajek. Zobaczcie jak Wam poszło:

Szczególne wyróżnienia :

Najlepszy wynik skoków na skakance w szkole uzyskał  Stempkowski Filip-203 z klasy 5a – NAGRODA NIESPODZIANKA,

Najwięcej skoków na skakance (razem dziewczynki i chłopcy ) wykonała klasa 5a -767 skoków.

Pod tym adresem znajdą Państwo platformę konkursową: http://pho3nix-kids.com/. Zachęcamy do rejestracji i zalogowania się na stronie konkursowej. Nagrody czekają!

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

 Informujemy, że przedłużamy czas nadsyłania wyników i zdjęć w konkursie "Skacz po zdrowie z Mikołajem" do środy (09.12.2020).

 W przypadku dalszych problemów z przesyłaniem wyników i zdjęć przez platformę można przesyłać je na pocztę elektroniczną nauczycieli wychowania fizycznego. Adresy e-mail nauczycieli W-F dostępne są na platformie szkolnej.

 Oficjalne podsumowanie wyników współzawodnictwa indywidualnego i międzyklasowego w Szkolnym Konkursie "Skacz po zdrowie z Mikołajem" zastanie ogłoszone na stronie szkoły w dniu 11.12.2020 (piątek). 

Organizatorzy: 

UKS "Lider"

SP-39

Drodzy Uczniowie,

 Z okazji zbliżających się Świąt zapraszamy do wzięcia udziału w Gwiazdkowym Konkursie Sportowym, w którym każdy z Was może wygrać opaskę sportową liczącą kroki - Huawei Band 4!

 Nasza szkoła została zaproszona do wzięcia udziału w Gwiazdkowym Konkursie organizowanym przez stworzoną przez Sebastiana Kulczyka Fundację Pho3nix.