W roku szkolnym 2022/23 odbyły się rozgrywki w ramach MISTRZOSTW SZCZECINA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ KLAS 7-8 ORAZ KLAS 6.
    W klasach 7-8 Szkołę reprezentowali :  Adamczyk Tomasz (kapitan zespołu), Komisarek Patryk, Matyjanka Maciej, Filipiński Milan, Korczakowski Igor,
  Bukhenko Ivan, Dudziński Michał.
  W rozgrywkach grupowych zespół zajął pierwsze miejsce pokonując wszystkich przeciwników w setach 2:0. W turnieju finałowym, w meczu o ścisły finał nasi reprezentanci ponieśli porażkę 2:1 z SP.54 pozbywając się szansy gry o "złoto". W walce o trzecie miejsce SP.39 pokonało SP.11 w  stosunku 2:0.
  Ostatecznie w Szczecinie klas 8 chłopców: I m-ce  SP.54  II m-ce SP.11  III mc-e SP.39   IV m-ce SP.11
  We wszystkich rozegranych meczach każdy z chłopców wyróżnił się pozytywną sportową postawą i umiejętnościami, jednak w przekroju całych rozgrywek na wyróżnienie zasłużył Patryk Komisarek.

W tym tygodniu w klasach młodszych odbyły się mikołajkowo-świąteczne gry i zabawy ruchowe. Odbywały się one na trzech poziomach i obejmowały gry i zabawy ruchowe oraz ćwiczenia relaksujące. Dla każdej klasy za udział była przewidziana słodka niespodzianka. Organizatorami i opiekunami imprezy byli nauczyciele w-f i wychowawcy klas I-III.

8 grudnia w naszej szkole dla klas odbył się MIKOŁAJKOWY KONKURS SKOKÓW NA SKAKANCE 🎅🎅🎅 dla klas 4-8. Ogólnie wzięło udział 64 uczniów. Uczniowie startujący wykonywali skoki obunóż w dwóch próbach i suma z dwóch prób dała wynik końcowy.