W maju klasy gimnazjalne miały niebywałą przyjemność spotkania w Puszczykowie syna naszego patrona – Arkadego Radosława, który osobiście oprowadził gości po muzeum rodzinnym. Dzięki eksponatom zgromadzonym w muzeum mogliśmy sobie przybliżyć egzotykę i kulturę różnych plemion.
Czytaj więcej: Puszczykowo – klasy 2A i 2B gimnazjum śladami patrona szkoły Arkadego Fiedlera
Klasa III A Gimnazjum pojechała w tym roku w maju na wycieczkę do Warszawy.
20 kwietnia 2018 r. uczniowie klas IVb, IVc i Vb pojechali na warsztaty do Chlebowego Domu w Marianowie. Każdy uczeń otrzymał fartuch ochronny oraz wałek. Na początek przygotowali podpłomyki, które po upieczeniu zjedli z dżemem.
W dniu 17 lutego uczniowie klasy 5 B byli na wycieczce na szczecińskich Łęgach. Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu p. Agnieszki Szamockiej – Nowak, mięli oni okazję poznać na czym polega ciężka służba osób zatrudnionych na kolei.
