W dniu 6.XII.2017 r uczniowie klas gimnazjalnych wyjechali na wycieczke do Schwedt. Obejrzylismy tam w teatrze spektakl teatralny: “Zwerg Nase” - “Karzeł Długonos”. Udało nam sie równiez zrobic “mikołajkowe” zakupy w pobliskim “Oder Center”, gdzie w praktyce wykorzystalismy nasza znajomosc j. niemieckiego i angielskiego.
W dniu 21 października 2017r. grupa osiemnastu uczniów naszego gimnazjum pod opieką p. Bożeny Gusar i p. Piotra Kaźmierskiego była na objeździe krajoznawczo – historycznym.
Czytaj więcej: Wycieczka krajoznawczo-historyczna Cedynia-Siekierki-Gozdowice
