Mini Samorząd Uczniowski na przełomie maja i czerwca zorganizował konkurs plastyczny- „Jak spędzam wolny czas z rodziną?”.

Celem konkursu było uświadomienie dzieciom, jak bezcenna jest więź między nimi i członkami ich rodzin. Miały wyrazić środkami plastycznymi różnorodne ,rodzinnie spędzane chwile. Wpłynęło około 30 prac. Większość z nich przedstawiała wspólny ,aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Pozostałe- rodzinne gry i zabawy w domu. Komisja posługując się ustalonymi kryteriami,wybrała po jednej pracy do wyróżnienia (na poziomach klas) :

klasa 1a Natan Solarski

klasa 1b Maja Szultka

klasa 2a Alex Kamiński

klasa 2b Aleksandra Stanulewicz

Dzieci wyróżnione otrzymały pamiątkowe dyplomy i grę ”Kółko i krzyżyk”. Wszyscy pozostali biorący udział w konkursie-bierki. Mamy nadzieję ,że nagrody urozmaicą czas spędzany z rodziną podczas nadchodzących wakacji.