Szanowni Rodzice!

Dyrektor SP 39  informuje, że  w ramach  dodatkowego naboru do  klasy  pierwszej  na rok szkolny 2021/2022 od  dnia 16.08.2021  - 18.08.2021  trwa  rekrutacja   uzupełniająca.

Na stronie naboru w zakładce „Aktualności"
znajduje się komunikat dla rodziców informujący o tym, że rekrutacja uzupełniająca odbędzie się  w sposób tradycyjny "papierowy", a  nie za pomocą systemu informatycznego.

W zakładce „Dokumenty":

znajduje się  wykaz szkół biorących udział w rekrutacji uzupełniającej wraz z liczbą wolnych miejsc oraz wzór „Wniosku" do wypełnienia przez rodziców.

Nabór uzupełniający DOTYCZY:

1. Rodziców, którzy z różnych powodów   nie wzięli udziału w  pierwszej rekrutacji  i nie   zapisali dziecka do klasy I ;

2. Rodziców, którzy  chcą zmienić  szkołę  dla dziecka (istnieje możliwość  zapisania dziecka z innego obwodu, z innej gminy).

Zainteresowanych rodziców  zapraszamy do szkoły w godzinach 8.00- 16.00.

Iwona Kroplewska