Chciałbym serdecznie podziękować każdemu z Was za niezwykłe zaangażowanie i entuzjazm, który wnieśliście  w ramach programu "Szkoła Pełna Talentów". Z ogromną radością informuje, że dzięki wspólnym wysiłkom udało nam się zebrać imponującą liczbę 2651 punktów!.

Wasza inicjatywa była kluczowa dla osiągnięcia tego sukcesu, co dodatkowo podkreśla siłę wspólnoty, jaką wspólnie tworzymy.

Za zebrane punkty, zdecydowaliśmy się wybrać następujące nagrody dla szkoły :

1. Zestawy do Zabawy w "Diabolo": Ekscytująca i rozwijająca zręczność zabawa, która uczy dzieci równowagi, koncentracji i współpracy.
  2. Zestaw do Nauki Ułamków: Edukacyjne narzędzie wspierające rozwój umiejętności matematycznych poprzez interaktywną naukę.
  3. Tablice "Emocjomierze dla Dzieci": Praktyczne narzędzie do rozwijania inteligencji emocjonalnej, umożliwiające dzieciom lepsze zrozumienie i wyrażanie swoich uczuć.
  4. Model Serca do Nauki Anatomii Człowieka: model wspierający edukację anatomiczną, pozwalający dzieciom odkrywać tajniki budowy serca w fascynujący sposób.

Dodatkowo, chciałbym poinformować, że nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym "Zbieraj Baterie i Telefony".

Zachęcamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa poprzez przynoszenie zużytych baterii i telefonów, wspólnie dbając o nasze środowisko. Jest to dla nas niezwykle ważne, ponieważ wierzymy, że edukacja nie ogranicza się tylko do sal lekcyjnych, ale obejmuje także odpowiedzialność za naszą planetę.

Raz jeszcze pragnę podziękować za Wasze zaangażowanie , które sprawia, że nasza szkoła jest nie tylko miejscem nauki, ale także przestrzenią, w której rozwijają się wartości  społeczne i troska o otaczający nas świat.

Z wyrazami uznania,

Dyrektor Sp39