W dniach 13.11.2018 r., 15.11.2018 r. i 22.11.2018 r. w naszej szkole odbyły się prelekcje i pokazy pierwszej pomocy medycznej dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Prezentacje przedstawiali Pani koordynator z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Maria Flisznik oraz Pan ratownik medyczny Krzysztof Radek. Zajęcia w ocenie uczniów był bardzo ciekawe i urozmaicone poprzez ćwiczenia praktyczne.

Mam nadzieję, że każdy uczeń zapamięta jak postępować w przypadku zagrożenia życia i zdrowia swojego i innych ludzi, kiedy będzie potrzebna szybka pomoc medyczna.

Dziękuję Pani Dyrektor oraz Wychowawcom klas I – III za pomoc w organizacji spotkań i duże zainteresowania podczas przeprowadzonych zajęć.

Małgorzata Knopik

Pielęgniarka szkolna