W piątkowy (26 października 2018 r.) jesienny poranek  ( od godz. 7.00!). zorganizowaliśmy ( po raz drugi) akcję "Godzina dla Szczecina" na terenie ulic Kablowej, Produkcyjnej i Os. Kasztanowego.  Rozdawaliśmy plakietki z optymistycznymi tekstami ( ręcznie pisane i malowane!) chcąc przekazać i wywołać pozytywne emocje.

Nazwane przez nas " uśmiechy" wręczyliśmy (również z uśmiechami na twarzach) 560 (!) mieszkańcom Szczecina i Załomia.

Wydarzenie to spowodowało falę uśmiechu i radości, którą "zaraziliśmy się" i my na cały dzień.

Dzięki naszej akcji mieszkańcy naszej okolicy stali się pogodniejsi, radośniejsi  i mamy nadzieję, że nie był to tylko jednorazowy "uśmiech dla Szczecina".

członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu

(uczniowie kl. III A,B  gim i kl. VIII A)

Jeślipodobała się Wam nasza akcja prosimy o oddanie głosu na to działanie na

FB Stowarzyszenie POLITES:

• od 31października do 7 listopada 2018 r. do godziny 12:00,
  • w ramach Akcji można oddać maksymalnie dwa głosy,
  • 7 listopada 2018 r. do godziny 16:00  zostaną ogłoszone wyniki.