Dnia 7 czerwca 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 39 odbył się kolejny, niezwykle udany Festyn Rodzinny. Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło uczniów, rodziców, nauczycieli oraz licznych gości, tworząc atmosferę pełną radości i wspólnego świętowania. Festyn rozpoczął się uroczystym powitaniem przez dyrektora szkoły Pana Krzysztofa Borysa, który serdecznie przywitał wszystkich zebranych i oficjalnie otworzył imprezę.

GOŚCIE SPECJALNI:

Naszą uroczystość zaszczycili swoją obecnością:

• Pan Paweł Palczyński – Zachodniopomorski Kurator Oświaty

• Pan Marcin Biskupski – zastępca prezydenta miasta Szczecina.

• Pani Iwona Rydzkowska – dyrektor Wydziału Wspierania Edukacji, Analiz i Strategii Kuratorium Oświaty w Szczecinie

• Pan Mariusz Dubojski – dyrektor Wydziału Kształcenia Ogólnego i Specjalnego Kuratorium Oświaty w Szczecinie

• Pani Anna Kaszkiełło – kierownik Referatu Organizacji i Nadzoru Szkół i Placówek Oświatowych

• Pani Monika Pawlak – inspektor w Wydziale Oświaty

• Radni Miasta Szczecina: pan Henryk Jerzyk i pan Krzysztof Romianowski

BOGATY PROGRAM I ATRAKCJE

Festyn obfitował w liczne atrakcje i wydarzenia, które dostarczyły uczestnikom wiele radości:

• Gry i zabawy sportowe – Turniej Klas, który wzbudził ducha zdrowej rywalizacji i integracji.

• Egzamin na kartę rowerową – podczas festynu uczniowie mieli okazję zdobyć karty rowerowe.

• Przejażdżki konne – dzieci mogły spróbować swoich sił w jeździe konnej, co było niezwykle ekscytującym doświadczeniem.

• Kulinarne przysmaki – stoiska z hot dogami, ciastami i innymi smakołykami, przygotowane przez rodziców i sponsorów, które były nieodłącznym elementem festynu.

• Pokaz tańców – Szkoła Tańca „Czesław” zaprezentowała fantastyczny pokaz, który porwał publiczność.

• Warsztaty pierwszej pomocy ze Strażą Miejską

WSPARCIE SPONSORÓW

Festyn nie mógłby się odbyć bez wsparcia naszych sponsorów. Serdeczne podziękowania kierujemy do firm Biedronka i Berlinki za ich nieocenioną pomoc.

ORGANIZACJA FESTYNU

Wydarzenie zostało zorganizowane wspólnie przez Radę Rodziców i pracowników Szkoły Podstawowej nr 39. Dzięki zaangażowaniu wszystkich, a szczególnie przewodniczącego Rady Rodziców pana Dariusza Płaskowickiego, dzięki ich kreatywności i ciężkiej pracy mogliśmy cieszyć się wspaniałym dniem pełnym atrakcji.

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tegorocznego Festynu Rodzinnego – rodzicom, nauczycielom, uczniom oraz naszym wspaniałym gościom. Wasza obecność i wsparcie sprawiły, że to wydarzenie było tak wyjątkowe.

Do zobaczenia za rok na kolejnym Festynie Rodzinnym!