Dnia 22 marca odbył się apel na którym zostali nagodzeni uczniowie za konkursy. Przekazane zostały na ręce Pana Dyrektora puchary dla szkoły za III miejsce w Mistrzostwach Szczecina w Piłce Siatkowej Szkół Podstawowych Dziewcząt  klasa 7-8 oraz II miejsca w mistrzostwach Szczecina w Mini Piłce Siatkowej Szkół Podstawowych Chłopców kl.7-8.

Uczniowie otrzymali dyplomy i upominki za: Szkolny Konkurs Wiedzy o Sporcie 2024.

I miejsce – Zofia Tymczyna , II miejsce – Jan Waśko, III miejsce Jakub Biegas oraz Konkurs „Wiedzy Morskiej „na którym delegaci uczniów uczestniczący w programie Edukacji Morskiej   godnie reprezentowali naszą szkołę zdobywając I miejsce indywidualnie i zespołowo.

Słodkimi upominkami oraz innymi cennymi nagrodami zostali również nagrodzeni uczniowie, którzy brali udział w Szkolnym Konkursie Kolęd, Konkursie na Najładniejszy  Plakat Walentynkowy oraz Konkursie Wiosenno- Świątecznym na Najpiękniejszy Wianek dla klas 4-8.