W piątek 20 pażdziernika  wczesnym rankiem  (od godz. 7.00!) rozdawaliśmy  mieszkańcom  Szczecina (na Os. Kasztanowym, ul. Kablowej, ul. Produkcyjnej)  oraz gminy Goleniów (Załom, Pucice) spieszącym  do pracy, szkoły czy na inne zajęcia  własnoręcznie wykonane „uśmiechy”.

Plakietki z optymistycznymi tekstami (ręcznie pisane i malowane!) wręczyliśmy  385 osobom, co   wywołało wiele  pozytywnych  emocji.

Wydarzenie to spowodowało falę uśmiechu i radości, a mieszkańcy naszej okolicy  pogodniej rozpoczęli ten pochmurny i wietrzny dzień.

Nasza szkolna akcja  została przeprowadzona  w ramach „Godziny dla Szczecina i Twojej miejscowości” organizowanej przez Regionalne Centrum Wolontariatu POLITES.

Zachęcamy do  oddawania głosów na nasze działanie  (max.2- Like=głos) na profilu FB Stowarzyszenia POLITES w Albumie Godzina dla Szczecina i Twojej Miejscowości 2023 r.do 30 października do godz. 17.00

Ogłoszenie wyników nastąpi 31.10. 2023 do godziny 17:00.

Zachęcamy do oddania głosów na „UŚMIECH dla Szczecina”.

Wolontariusze z kl.8a

Eliza, Natalia, Marysia, Karina, Klaudia,