Informujemy, że rusza „KASZTANOWA AKCJA”, która polega na zebraniu i przyniesieniu do szkoły kasztanów (w ubiegłym roku  byliśmy liderem). Zostawiamy je w workach lub kartonach przed tzw.”domkiem” i informujemy o tym panią woźną. Podobnie czynimy z nakrętkami po napojach. Tym razem zbieramy dla Olgi  na terapię chodu na lokomacie.

Z listu od Rodziców Olgi…

W zeszłym roku, dzięki Państwa zaangażowaniu, w ciągu czterech tygodni akcji,

udało nam się zebrać w sumie ponad 11 ton kasztanów.

Z uzyskanych w ten sposób środków zakupiliśmy mobilne urządzenie do nauki chodu,

dzięki któremu Olga ma możliwość przemieszczania się w domu i w szkole.

 

„GÓRA SREBRA 2020” to akcja organizowna przez Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie i polega na zbiórce monet o nominałach 10, 20 i 50 groszy (każdy może wrzucić  takie monety do puszki w swojej klasie). Zbiórka trwa do 10 listopada 2020.

Zawsze można na Was liczyć!

Dziękujemy…

 

Szkolne Koło Wolontariatu