Nasi Drodzy Uczniowie!

Przekonaliśmy się  już wszyscy w ostatnim czasie, że możemy wiele planować, marzyć, chcieć, ale w końcu to życie pisze scenariusze, które nie zawsze możemy przewidzieć nawet w najgorszych naszych snach…  W związku z zaistniałą sytuacją pytacie, co dzieje się dalej z akcją RAZEM DLA PAULINY, do której tak bardzo aktywnie włączyliśmy się wszyscy w marcu tego roku. Pytacie też, co dzieje się u Pauliny i co z jej leczeniem, które ma dać szansę na  lepsze funkcjonowanie?! Ale pomimo tych wszystkich przeszkód, które potrafią nam dokuczyć mamy dla Was same pozytywne wiadomości. 

Po przejściu szeregu skomplikowanych badań, Paulina rozpoczęła leczenie!!!!! Jak sama twierdzi, boi się, zwłaszcza możliwych skutków ubocznych, komplikacji czy bólu… Ale z wielką nadzieją, ogromnym wsparciem Rodziny i niezawodnej pomocy przyjaciół, znajomych, także Was moi Drodzy, leczenie ruszyło… i nie ma już odwrotu. Czekamy więc z niecierpliwością na pierwsze efekty, o których na pewno Was powiadomimy, bo wiemy, że Paulina szczególnie zapadła Wam w sercu… Dlatego chcielibyśmy wrócić do naszej zawieszonej akcji „Pocztówka dla Pauliny” z życzeniami, zdjęciami, pozdrowieniami od Was – organizatorów i uczestników pierwszej  podjętej akcji „Muffiny dla Pauliny”, gdyż to właśnie z naszej szkoły ruszyła w świat iskierka, która rozpaliła kolejne grupy życzliwych ludzi. Zapewne niejedno Wasze dobre słowo rozjaśni Paulinie ten trudny, ale bardzo ważny czas…

 

Pytacie też, co z naszym szkolnym Festynem Rodzinnym, w tym roku planowanym pod hasłem: Festyn Charytatywny dla Pauliny, którego termin przypada w tym tygodniu w sobotę 16.05.?! Nie muszę Wam tłumaczyć dlaczego, ale wszystkie nasze działania związane z organizacją festynu musimy przenieść w czasie, wtedy kiedy będzie można gromadzić się i organizować spotkania. Ale nie poddajemy się!!! Po przemyśleniach postanowiliśmy również, że niektóre z planowanych działań możemy przenieść w nasz obecny życiowy stan czyli świat wirtualny… Ten rozpalony ogień z naszej szkolnej iskierki w postaci ludzi biegnących z pomocą rozrasta się poprzez różnego rodzaju akcje charytatywne na portalach społecznościowych, w tym fb. Zachęcamy więc Was do zaglądnięcia tam…  

Bardzo prosimy, przekażcie te radosne wieści Waszym Rodzicom, którym również jesteśmy bardzo wdzięczni i serdecznie dziękujemy za podjęte dotychczasowe działania i wszechpotężną pomoc, której doświadczyliśmy podczas naszej marcowej akcji.

Organizatorzy

Szkolne Koło Wolontariatu

Małgorzata Bochnacka i Justyna Krzyżak