Rozpoczynamy kolejną – 19. edycję akcji charytatywnej " PODARUJ DZIECIOM ISKIERKĘ RADOŚCI - SZCZECIŃSKIE SZKOŁY POTRZREBUJĄCYM".

Podczas INAUGURACJI  w „Galerii Kaskada” wystąpiła nasza koleżanka Patrycja Sławińska z kl.7 b z pięknym pokazem tanecznym.

„Iskierkowe" dni  trwają w naszej szkole od 30.11.2019r. do 25.01.2020r.

W naszej szkole odbywają się:

• SŁODKIE DNI (pozyskanie funduszy ze sprzedaży ciasta upieczonego przez młodzież na terenie szkoły – CZEKOLADOWY DZIEŃ).
  • DNI CIEPŁA RODZINNEGO (budowanie prawidłowych relacji interpersonalnych, rozwijanie empatii i otwarcia na drugiego człowieka).
  • EKO-DNI (promowanie zdrowego stylu życia i ekologii poprzez promocję zdrowia).
  • PACHNĄCE DNI (zbiórka środków czystości i artykułów papierniczych dla potrzebujących).

Uwaga! Ze względów sanitarnych zamiast mydełek w kostkach będą zbierane      tylko mydła  w płynie oraz wkłady do nich tzw. zapasy.

Zbiórka trwać będzie do 13 grudnia.

FINAŁ AKCJI odbędzie się 9 marca 2020r.  w Teatrze  Współczesnym w Szczecinie.