W piątkowy,  jesienny  poranek  ( 25 października od godz. 6.50!) zorganizowaliśmy akcję "Godzina dla Szczecina" na terenie Os. Kasztanowego

i ulic Kablowej, Produkcyjnej. Rozdawaliśmy plakietki z optymistycznymi tekstami ( ręcznie pisane i malowane!) chcąc przekazać i wywołać uśmiech na twarzach spotykanych ludzi. W malowanie kolorowych uśmiechów włączyły się również dzieci ze świetlicy szkolnej – dziękujemy…

Nazwane przez nas " uśmiechy" wręczyliśmy (również z uśmiechami na twarzach) ok. 550 (!)  mieszkańcom Szczecina i Załomia.

Wydarzenie to spowodowało falę uśmiechu i radości, którą  "zaraziliśmy się" i my kontynuując akcję przez cały dzień.

Wstaliśmy wcześnie, ale było warto!!! Dzięki tej akcji mieszkańcy naszej okolicy stali  się pogodniejsi,  radośniejsi   i mamy nadzieję, że nie był to tylko jednorazowy "uśmiech dla Szczecina".

uczniowie kl. VII a i VIIIa:

Ola, Paulina, Daria, Nikola, Klaudia, Maja, Oliwia, Martyna, Kamil i Mateusz

Jeśli podobała się Wam nasza akcja prosimy o oddanie głosu na to działanie na FB POLITES-u Stowarzyszenie  Regionalne Centrum Wolontariatu  (od 31 października do 6 listopada do godz. 12.00). Dzień później nastąpi ogłoszenie wyników ciekawych szczecińskich wydarzeń w ramach tej akcji.