Od 4 grudnia rozpoczynamy kolejną akcję charytatywną " PODARUJ DZIECIOM ISKIERKĘ RADOŚCI - SZCZECIŃSKIE SZKOŁY POTRZREBUJĄCYM".  "Iskierkowe" dni będą trwać: od 7.12.2018r. do 15.02.2019r.

W naszej szkole odbędą się:

• SŁODKIE DNI (pozyskanie funduszy ze sprzedaży ciasta upieczonego przez młodzież na terenie szkoły – KIERMASZ SŁODKOŚCI)
  • DNI CIEPŁA RODZINNEGO (budowanie prawidłowych relacji interpersonalnych, rozwijanie empatii i otwarcia na drugiego człowieka)
  • EKO-DNI (promowanie zdrowego stylu życia i ekologii poprzez: prelekcje na temat oszczędności energii, ochrony środowiska, prelekcje na temat zjawiska cyberprzemocy, substancji uzależniających.
  • PACHNĄCE DNI (zbiórka środków czystości dla potrzebujących).

FINAŁ AKCJI odbędzie się 19 marca 2018r. godz.11:00  w Teatrze  Współczesnym (podsumowanie działań placówek oświatowo-wychowawczych zaangażowanych w akcję, ogłoszenie wyników zbiórki, wręczenie dyplomów i statuetek Iskry 2018 najbardziej zaangażowanym sponsorom, szkołom i wolontariuszom, występy artystyczne).

Więcej informacji na  www.iskierkaradosci.pl

Plakat Akcji Iskierka Radości 2018