W roku szkolnym 2022/23 odbyły się rozgrywki w ramach MISTRZOSTW SZCZECINA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ KLAS 7-8 ORAZ KLAS 6.
    W klasach 7-8 Szkołę reprezentowali :  Adamczyk Tomasz (kapitan zespołu), Komisarek Patryk, Matyjanka Maciej, Filipiński Milan, Korczakowski Igor,
  Bukhenko Ivan, Dudziński Michał.
  W rozgrywkach grupowych zespół zajął pierwsze miejsce pokonując wszystkich przeciwników w setach 2:0. W turnieju finałowym, w meczu o ścisły finał nasi reprezentanci ponieśli porażkę 2:1 z SP.54 pozbywając się szansy gry o "złoto". W walce o trzecie miejsce SP.39 pokonało SP.11 w  stosunku 2:0.
  Ostatecznie w Szczecinie klas 8 chłopców: I m-ce  SP.54  II m-ce SP.11  III mc-e SP.39   IV m-ce SP.11
  We wszystkich rozegranych meczach każdy z chłopców wyróżnił się pozytywną sportową postawą i umiejętnościami, jednak w przekroju całych rozgrywek na wyróżnienie zasłużył Patryk Komisarek.

W roku szkolnym 2022/23 odbyły się również rozgrywki w ramach MISTRZOSTW SZCZECINA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ KLAS 6

Szkołę reprezentowali: Patryk Plikus (kapitan), Marcin Cytloch, Adrian Bebko, Nataniel Zieliński, Marcel Farat, Michał Jamrozik, Dopierała Nikodem, Łęcki Stefan, Łuczak Wiktor, Podlecki Michał. 

W rozgrywkach finałowych mistrzostw Szczecina zespół zajął drugie miejsce pokonując SP 74 2:1 i zakwalifikował się do dalszych rozgrywek regionalnych, które odbędą się 20.03.23r. 

W Szczecinie klas 6 chłopców: I m-sce SP 71, II m-sce: SP 39, III m-sce: SP 74.

We wszystkich rozegranych meczach każdy z chłopców wyróżnił się pozytywną sportową postawą i umiejętnościami, jednak w przekroju całych rozgrywek na wyróżnienie zasłużyli : Stefan Łęcki i Michał Jamrozik. 

;