8 grudnia w naszej szkole dla klas odbył się MIKOŁAJKOWY KONKURS SKOKÓW NA SKAKANCE 🎅🎅🎅 dla klas 4-8. Ogólnie wzięło udział 64 uczniów. Uczniowie startujący wykonywali skoki obunóż w dwóch próbach i suma z dwóch prób dała wynik końcowy.

W kategorii dziewcząt: III miejsce zajęła Maja Gajek kl. 6a ( 110 skoków ), II miejsce zajęła Lena Chorzępa kl. 6a (123 skoków) i jednocześnie po 142 skoków wykonały i zajęły I miejsce Julia Smirnowa kl. b oraz Zuzanna Kędziorek kl. 7a. W kategorii chłopców: III miejsce zajął Oliwier Ciąćka kl. 8b (131 skoków wykonał), II miejsce zajął Stefan Łęcki kl. 5a ( 155 skoków) i I miejsce zajął Maciej Matyjanka kl. 8a ( 379 skoków wykonał). Zwycięzcom i chętnym uczniom - gratulujemy !!!