W dniu 09.04.22 na boisku przy ul. Pomarańczowej odbył się międzyszkolny turniej piłki nożnej o puchar Dyrektora CKS. Turniej został zorganizowany W kategorii klas 5tych zgłosiło się 5 zespołów - szkól:
- w kl. 5 to: SP 74, SP 39, SP 37 i gospodarz turnieju CKS i SSP2
Turniej został przeprowadzony w systemie "każdy z każdym” - co po podliczeniu puntów sklasyfikowało miejsca szkół.

- w kl. 5:
I m. - CKS
II m. - SSP 2
III m.- SP 39
Klasa 5a w składzie: Adrian Bebka, Aleks Michta, Bartosz Szczypior, Rafał Szreder, Patryk Plikus, Radosław Żóralski, Michał Kowalski, Jakub Bakalarz, Nataniel Zieliński, Marin Cytloch reprezentująca SP39 zajęła 3 miejsce wygrywając z SP74 oraz SP37. Gratulacje!

Dnia 20 czerwca 2022 r. został rozegrany międzyszkolny mini-turniej trójek siatkarskich na boisku Szkoły Podstawowej w Kliniskach Wielkich. 🏐 Uczennice klasy V a w składzie: Maja Gajek, Alicja Karakiewicz i Jagoda Nowaczyk dumnie reprezentowały naszą szkołę wygrywając z przedstawicielkami innej szkoły i zajęły II miejsce. O oczko lepsze, po zaciętej i wyrównanej grze, okazały się: Lena Chorzępa, Marysia Plikus i Julia Kondrak. Należy nadmienić, że nasze dziewczynki mierzyły się z uczennicami o rok i dwa lata starszymi. Była to pierwsza próba sił w tego typu rozgrywkach, dlatego tym bardziej gratulujemy i kibicujemy dalszym sukcesom. Mecze były rozgrywane pod okiem prowadzących nauczycieli: Macieja Tomczyka i Agaty Baranowskiej.