Zachęcam wszystkich uczniów klas I-VIII do wzięcia udziału w Konkursie pod nazwą: ,,Mój Triathlonowy Bohater”

„Triathlon (ang.triathlon),triatlon(gr.trójbój) – wszechstronna dyscyplina sportowa będąca kombinacją pływania,kolarstwa i biegania. Zawodnik kolejno płynie, jedzie na rowerze i biegnie, a czas końcowy obejmuje również zmianę stroju i sprzętu sportowego.”

Celem Konkursu jest popularyzacja zdrowej diety, aktywności fizycznej, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej u dzieci inspirowanej sportem, rozwijanie umiejętności rysowania i zwrócenie uwagi na dyscyplinę triathlonową jako formę zdrowego spędzania czasu dzieci oraz  rodziców.  

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do tematu konkursu „Mój Triathlonowy Bohater”

W celu wzięcia udziału w Konkursie, każdy Uczestnik powinien zastosować się do następującej procedury (pod rygorem nieważności Zgłoszenia):

  1. a) zapoznać się z postanowieniami Regulaminu, który został zamieszczony na stronie szkoły adres: sp39.szczecin.pl;
  2. b) wykonać pracę wybraną przez siebie techniką plastyczną w formacie minimum A4, maksimum A3 w temacie Konkursu. Uczestnik Konkursu może zgłosić w ramach Zadania konkursowego tylko jedną pracę. Konkurs nie obejmuje prac przestrzennych;
  3. c) na odwrocie każdej pracy zgłoszonej jako Zadanie konkursowe należy wpisać imię, nazwisko i wiek autora, telefon kontaktowy lub dane placówki zgłaszającej pracę oraz imię i nazwisko rodzica/prawnego opiekuna autora pracy – Uczestnika Konkursu;
  4. e) przedstawić zgodę rodziców lub opiekunów prawnych Uczestnika na udział w Konkursie, przetwarzanie danych osobowych Uczestnika i rodziców/opiekunów prawnych Uczestnika przez Organizatora oraz zgodę na rozpowszechnianie wizerunku Uczestnika i rodziców/opiekunów prawnych Uczestnika (wzór zgód stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu). Udział w Konkursie oznacza akceptację treści Regulaminu.

Pracę należy sfotografować z dwóch stron oraz zgodę rodziców-zał nr 1.

Wysyłamy na adres mail:

  • klasy VII-VIII na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • klasy IV-VI na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • klasy I-III na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na prace czekamy do 10 kwietna 2020r.

Opracowała BN

Regulamin konkursu