Dnia 5 lutego 2020r, reprezentacja szkoły składająca się z dziewcząt klasy VIIa i VIIIa wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Szczecina w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych.

Skład drużyny:

• Kornelia Rojek /kapitan/
  • Paulina Plikus
  • Ola Ochocka
  • Klaudia Ignasiak
  • Nikola Różańska
  • Agata Szajnowska
  • Weronika Dudzińska
  • Maja Budych
  • Daria Zubiel (nie grała wspierała drużynę, jako kibic z powodu zwolnienia lekarskiego).

Finał odbył się w Szkole Podstawowej Nr 74, w którym zagrały cztery najlepsze drużyny Szkół

Podstawowych Szczecina–SP 74, SP 48, SP 21 i my. W pierwszym meczu (bardzo ważnym, ponieważ tylko zwycięstwo pozwalało walczyć o złote medale) nasza drużyna spotkała się z drużyną SP-48 i wygrała go 2:0. Natomiast mecz o I miejsce dziewczęta zagrały z gospodyniami finału i niestety były od nas lepsze.

Klasyfikacja finału:

• I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 74
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 39
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 21
  • IV miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 48

Nasza drużyna dziewcząt zajmując II miejsce awansowała do dalszych rozgrywek i będzie reprezentowała miasto Szczecin.

GRATULACJE !!!

BN