27 kwietnia (sobota) nasza drużyna dziewcząt w  nietypowym składzie zagrała w „Wiosennym Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora SP-74” i zajęły III miejsce. Wzięły w nim udział szkoły- kluby ze Złotowa (województwo małopolskie), Bań i ze Szczecina .

Naszą szkołę reprezentowały: Marcysia Ochrymiuk, Dagmara Ziółkowska, Nikola Gahr, Weronika Kapczyńska, Oliwia Sieradzka, Kornelia Rojek, Paulina Plikus, Ola Ochocka i Daria Zubiel.

Wyróżnienie – statuetkę za grę i postawę z naszej drużyny otrzymała  Nikola Gahr.

BRAWO DZIEWCZYNY !!!

BN