23 stycznia 2019r, drużyna dziewcząt klasy VIa wywalczyła złote medale Mistrzostw Szczecina w  Mini Piłce Siatkowej Szkół Podstawowych.

• Julia Zaskórska

Finał odbył się w Szkole Podstawowej Nr 74, w którym zagrały cztery najlepsze drużyny Szkół

Podstawowych Szczecina – SP 74, SP 48, SP 71 i my. W pierwszym meczu (bardzo ważnym, ponieważ tylko zwycięstwo pozwalało walczyć o złote medale) nasza drużyna spotkała się z drużyną SP-48. Pierwszego seta dziewczęta przegrały, drugiego seta wygrała. Wygrany set pozwolił  nam walczyć w tai breku. Paulina, Ola, Daria i Julia bardzo skoncentrowane i zmotywowane przystąpiły do trzeciego decydującego seta, którego wygrały w bardzo ładnym stylu z bardzo dużą przewagą punktową 15:5 i całe spotkanie nasza drużyna wygrała 2:1.  Mecz o I miejsce drużyna nasza rozegrała z drużyną SP 71, którą pokonała 2:1  (w tai breku 15:2).

Drużyna dziewcząt zajmując I miejsce awansowała do dalszych rozgrywek i będzie reprezentowała miasto Szczecin.