MINI MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE SIATKOWEJ – SZCZECIN 2017

19 sierpnia 2017 na Jasnych Błoniach nasza reprezentacja dziewcząt i chłopców wzięła udział w turnieju dwójek dla dzieci 12-letnich i młodszych w mini siatkówkę na trawie. Turniej promował MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN LOTTO EUROVOLLEY Poland – SZCZECIN 2017.

Nasza para uczennic SP-39/zawodniczek klubu UKS Kasztanek :

Julia Raszczuk i Nicola Gahr reprezentując Bułgarię wywalczyły srebrny medal. Po zaciętej walce z Polską (SP-48/UKS Pogodno) przegrały tylko jeden mecz;

oraz para uczniów SP-39/zawodników klubu UKS Kasztanek :

Jakub Gadomiak i Mateusz Jamrozik reprezentując Holandię wywalczyli również srebrny medal.

Nicola Gahr została wybrana NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ TURNIEJU

Zawodniczki/zawodnicy biorący udział w turnieju:

Paulina Plikus, Daria Zubiel, Eliza Kolano, Ola Ochocka, Nikola Różańska, Klaudia Ignasiak, Anna Spławska, Agata Szajnowska, Julia Trocha, Oliwia Wasylów, Weronika Dudzińska, Magda Bogusławska, Julia Komorowska, Mateusz Wakuła, Barek Skórzewski.

Wszyscy biorący udział w turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki, medale i upominki. Była również pizza ale tylko dla naszych zawodniczek i zawodników.

Nagrody wręczał wiceprezydent Szczecina Marcin Pawlicki z wicemistrzynią kraju w siatkówce plażowej Dorotą Strąg.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, i życzymy im dalszych sukcesów.

Barbara Naguszewska