08 maja 2018r w naszej szkole odbył się XVIII Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora naszej Szkoły.

Pani dyrektor Iwona Kroplewska uroczyście otworzyła turniej a następnie na sześciu boiskach  rozpoczęła się rywalizacja 12 zespołów w kat. „trójek” z czterech zaprzyjaźnionych szkół.

Po czterech godzinach siatkarskich zmagań klasyfikacja zespołowa przedstawia się następująco:

• I miejsce i złote medale – SP 48 I zespół
  • II miejsce i srebrne medale – SP 39 I zespół /Paulina Plikus, Dara Zubiel, Ola Ochocka,
  • III miejsce i brązowe medale – SP 74 I zespół
  • IV miejsce – SP74 II
  • V miejsce – SP 39 II
  • VI miejsce – SP 71 I
  • VII miejsce – SP 48 II
  • VIII miejsce – SP 71 II
  • IX miejsce – SP 48 III
  • X miejsce – SP 39 III
  • XI miejsce – SP 74 III
  • XII miejsce – SP 71 III

W klasyfikacji generalnej szkół :

• PUCHAR za I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa Nr 39 /trener Barbara Naguszewska/
  • PUCHAR za II miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa Nr 74 /Alicja Kuś/
  • PUCHAR za III miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa Nr 48 /Małgorzata Wrońska/
  • IV miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa Nr 71 /Karolina Kijana/

Wyróżnione zawodniczki z poszczególnych szkół:

• SP 48 – Inga Rusinek
  • SP 74 – Martyna Wieczorek
  • SP 71 – Sylwia Ładczuk
  • SP 39 – Paulina Plikus

Szkołę nasza reprezentowały: Paulina Plikus, Dara Zubiel, Ola Ochocka, Agata Szajnowska, Klaudia Ignasiak, Nikola Różąńska, Eliza Kolano, Ala Paszkowska, Ania Spławska, Julia Zaskórska, Maja Płuciennik, Magda Bogusławska.

Brawo dziewczęta !!!

BN