W sobotę 25 lutego 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 74, odbył się Eliminacyjny Turniej Mini Piłki Siatkowej o Puchar Kinder+Sport w kat. ,,czwórek” dziewcząt dla regionu zielonego. Nasz klub/szkołę reprezentowały dwa zespoły.

Zespół w składzie:

Nikola Gahr, Julia Raszczuk, Dagmara Ziółkowska, Natalia Misiak i Weronika Kapczyńska,

Drużyna zajęła III miejsce i uzyskała awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 21 kwietnia  w Wałczu.

Drugi zespół zagrał w składzie:

Weronika Dudzińska, Oliwia Sidorczuk, Maryna Miaskowska, Karolina Żemajtis, Małgorzata Matławska i Oliwia Wasylów i zajął VIII miejsce.

Wyróżniana zawodniczka z naszego zespołu – Nikola Gahr, która w meczu o III miejsce zagrała dwa asy serwisowe i zakończyła mecz. W turnieju wzięło udział 10 zespołów.

Brawo dziewczęta.

BN