Dnia 21 marca rozpoczęła się kalendarzowa wiosna.
Wychowankowie naszej świetlicy z radością powitali Panią Wiosnę, uczestnicząc w różnorodnych zajęciach ukazujących uroki tej kolorowej, pachnącej i radosnej pory roku.

 Podczas zajęć edukacyjno - wychowawczych dzieci omawiały wspólnie z wychowawcami świetlicy zmiany zachodzące wiosną w przyrodzie, rozwiązywały zagadki, rebusy i krzyżówki związane z tą tematyką.
W trakcie zajęć czytelniczych uczniowie czytali wiersze o tematyce wiosennej.Słuchaliśmy muzycznych utworów o tematyce wiosennej. Podczas prac plastyczno- technicznych uczniowie bardzo chętnie wykonywali prace tematyczne związane z tą porą roku. Malowali ilustracje przedstawiające kwiatowe zwiastuny wiosny. Wykonywali również z kolorowego papieru wiosenne kwiaty.
Wszystkie prace plastyczne wychowanków naszej świetlicy posłużyły do wykonania gazetek i wystawek o tematyce wiosennej, które zostały wyeksponowane w galerii prac uczniów na korytarzu szkolnym.Opr.E.P