Dyrektor szkoły  informuje, że od 20 grudnia 2021 r  do 7 stycznia 2022 r  dla uczniów  klas 1-3  wprowadzone zostało nauczanie zdalne. Uczniowie realizować będą zajęcia  za pośrednictwem szkolnej platformy e- learingowej zgodnie z planem lekcji  przesłanym  przez dziennik elektroniczny oraz zamieszczonym na stronie  internetowej szkoły w zakładce  NAUCZANIE ZDALNE.

W związku z wprowadzeniem (od  poniedziałku) nauczania zdalnego  w klasach 1-3, rodzice uczniów, którzy nie mogą zapewnić opieki  swoim dzieciom w tym okresie   wnioskują do dyrektora  o zorganizowanie takiej opieki w świetlicy szkolnej.  W tym celu wypełniają załączony druk   i dostarczają go do szkoły   (w formie elektronicznej   na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście )  Informujemy, że  również    w okresie przerwy zimowej: 23.12.21- 31.12.21 szkoła zapewnia opiekę  świetlicową dla   dzieci   rodziców pracujących, którzy  mają problem z  zorganizowaniem takiej  opieki w domu.

Zgłoszenia prosimy   przesyłać najpóźniej dnia  poprzedzającego przyjęcie dziecka do świetlicy do godziny 12.00.

Prosimy na bieżąco śledzić komunikaty pojawiające się  na stronie szkoły  oraz w dzienniku  elektronicznym.