Dyrektor Szkoły informuje, że od dnia 22 marca 2021 roku dla uczniów klas 1-3 wprowadzone zostaje nauczanie zdalne. Uczniowie realizować będą zajęcia za pośrednictwem szkolnej platformy e-learningowej zgodnie z planem lekcji przesłanym przez dziennik elektroniczny oraz zamieszczonym w zakładce „nauczanie zdalne".

W związku z wprowadzeniem (od poniedziałku) nauczania zdalnego w klasach 1-3, rodzice uczniów, potrzebujący korzystania ze świetlicy szkolnej, zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz realizujących inne zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,  wypełniają załączony druk i dostarczają go do szkoły (w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście). Zgłoszenia prosimy przesyłać najpóźniej dnia poprzedzającego przyjście dziecka do świetlicy do godziny 12.00."

Prosimy na bieżąco śledzić komunikaty pojawiające się na stronie szkoły oraz w dzienniku elektronicznym.