Działalność rozpoczęliśmy  we wrześniu wyborami dżentelmena roku z okazji Dnia Chłopaka.

W miesiącach październik - grudzień 2017 zbieramy karmę dla zwierząt  ze Szczecińskiego Schroniska. Prosimy wszystkich uczniów o przynoszenie karmy do wychowawców klas.
     21 listopada 2017r. odbędą się w naszej szkole warsztaty dla uczniów kl. 0 - III pt. "Co to jest Niepodległość?", które poprowadzi pracownik IPN - pani Anna Pieluszczak.

24 listopada 2017r. Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole. W tym dniu wszystkie dzieci z klas 0 - III przychodzą do szkoły ze swoimi ulubionymi misiami.

Trwa również konkurs plastyczny pt. "Mój przyjaciel miś". Prace podpisane / imię i nazwisko oraz klasa/ prosimy dostarczać do 20 listopada do p. Anny Górskiej - Drozdowskiej lub do wychowawców klas.

Rozstrzygnięcie konkursu 24 listopada.  Za najpiękniejsze i najciekawsze prace przewidziane są nagrody.