Klasy I-III

Zapraszamy 1 września 2021 r. o godzinie 9.00 na boisko szkolne. Uczniów klas I zapraszamy wraz z jednym rodzicem/opiekunem. W razie niesprzyjającej aury spotkanie odbędzie się w hali sportowej.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa prosimy osoby dorosłe przebywające na terenie szkoły o korzystanie z indywidualnych środków ochrony osobistej (maseczki).

Po zakończeniu apelu zapraszamy na spotkania z wychowawcami (dzieci z klas pierwszych wraz z rodzicami/opiekunami).

Klasy IV - VIII

Zapraszamy 1 września 2021 r. o godzinie 11.00 na boisko szkolne. W razie niesprzyjającej aury uroczystość odbędzie się w hali sportowej. Po uroczystości uczniowie udadzą się na spotkania z wychowawcami klas. Z uwagi na istniejącą sytuację, na spotkania wchodzą sami uczniowie. Rodziców prosimy o pozostanie poza budynkiem szkoły.