Informujemy, że od 18.01.2021 (poniedziałek)  uczniowie kl. 1-3 wracają do szkoły, do stacjonarnego trybu nauczania.
Zgodnie z rekomendacjami wydanymi przez MEiN, MZ, GIS w celu ograniczenia  do minimum  kontaktowania się uczniów jednej klasy z pozostałymi klasami  wyznaczamy jedną stałą salę  dla  każdej z klas wg poniższego przydziału:
kl. 1a-   s. 6
kl. 1b - s. 53
kl. 2a-  s. 37
kl. 2b-  s. 46
kl. 3a-  s. 4
kl. 3b-  s. 50

Dodatkowo dla uczniów pierwszej  zmiany   wprowadzamy  różne godziny przychodzenia do szkoły, w celu uniknięcia zgromadzeń w szatni szkolnej:
klasy trzecie  (3) -   przychodzą do szkoły        o godz 7.50
klasy drugie   (2) -   przychodzą  do szkoły      o godz 8.00
klasy pierwsze (1) -   przychodzą  do szkoły    o godz 8.10

Bardzo prosimy o przestrzeganie  tych wyżej  wyznaczonych  godzin. Uczniowie wchodzą do szkoły głównym wejściem.

Plan lekcji dla kl 1-3 nie ulega zmianie,  jest taki sam jak  przed wprowadzeniem nauczania zdalnego.

Świetlica pracuje w godz 6.30- 17.00 z zachowaniem reżimu sanitarnego. Bardzo prosimy, aby w miarę możliwości ograniczyć  do minimum   czas pobytu  swojego dziecka w świetlicy szkolnej.

Przypominamy, że w dalszym ciągu obowiązuje  "Procedura bezpieczeństwa SP 39 w warunkach zmienionej organizacji pracy w związku z występowaniem COVID-19", z której m.in. wynika, że do szkoły mogą przychodzić tylko dzieci zdrowe i że są Państwo zobowiązani  zaopatrzyć dziecko w  indywidualną  osłonę  nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły oraz w przestrzeni publicznej.

Bardzo prosimy, aby Państwo przypomnieli sobie i swoim dzieciom  zasady dotyczące  zachowania bezpieczeństwa w czasie epidemii.

Zapewniamy, że ze swojej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, aby pobyt Państwa dzieci w szkole był  w jak największym stopniu bezpieczny.