Szanowni Rodzice,
w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne uczniów i wychowanków, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, apeluję o rozwagę i w okresie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych stosowanie się do wytycznych służb odpowiedzialnych za ochronę zdrowia.
Okres zawieszenia zajęć to działanie prewencyjne, którego zadaniem jest zminimalizowanie ryzyka ewentualnego zakażenia. Wobec powyższego przypominam, aby unikać miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (komunikacja publiczna, centra handlowe, restauracje, dyskoteki itp.) i dla własnego bezpieczeństwa ograniczyć do niezbędnego minimum przemieszczanie się oraz wychodzenie z domu. Ten czas uczniowie powinni wykorzystać do samodzielnej pracy w domu, korzystając z dostępnych materiałów dydaktycznych.
Proszę śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczących sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz zapoznawać się z informacjami umieszczanymi na stronie internetowej szkoły i przesyłanymi do Państwa za pośrednictwem dziennika elektronicznego.
I. Kroplewska-dyrektor szkoły