Informuję, że na terenie szkoły prowadzone są prace remontowe. Proszę wszystkich o wyrozumiałość i cierpliwość w związku z pojawiającymi się niedogodnościami. Z powodu remontu wchodzić do budynku można tylko głównym wejściem (wejście od strony placu zabaw jest zamknięte). Szatnia dla uczniów będzie czynna od października. Do tego czasu uczniowie nie muszą zmieniać obuwia.

Uczniowie klas 1-3, którzy nie są zapisani do świetlicy, powinni przychodzić do szkoły nie wcześniej niż 10 minut przed rozpoczęciem lekcji i czekać na swojego nauczyciela na boisku szkolnym pod dębem.

Przewidywany termin zakończenia remontu szkoły (z wyjątkiem szatni), który prowadzony jest w całości przez odpowiedni wydział Urzędu Miasta Szczecin, to styczeń 2025r.