Nasza koleżanka ze Szkolnego Koła Edukacji Morskiej Eliza Zawisza z kl. 4A zajęła I miejsce w konkursie fotograficznym organizowanym przez SKEM przy Technikum Ekonomicznym w Szczecinie. W ramach finału konkursu Eliza wzięła udział w rozwiazywaniu zagadek, gier logicznych o tematyce zeglarskiej i udało jej sie przejść  szkolny escape room. Była najmłodsza uczestniczką, ale wiedzą i odwagą dorównała starszym uczestnikom.

Serdecznie gratulujemy wygranej!   Opr. E.P

Dnia 21 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 37 odbył się XI Międzyszkolny Turniej Marynistyczny "Każdy może kochać morze". Naszą szkołę w konkursie reprezentowała drużyna dziewcząt: Jagoda Pacyna, Maria Kędziorek, Kornelia Ciąćka i Anna Jaworska pod opieką p.E.Pencak.

Fotorelacja z zakończenia sezonu żeglarskiego. Opr. E.P

Nowy rok przygody z żaglami rozpoczęlismy we wrzesniu biorąc udział w festynie. Nasza grupa przygotowała zajęcia plastyczne z ekomateriałów – tworzylismy morskie zwierzęta, akwaria małe i duże. Wiele radości sprawiała możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia w minifotobudce. Moglismy zamienić się w syrenkę, groźnego Neptuna lub w kolorowych pamiątkowych ramkach uwiecznić ten miły dzień. Starsze dziewczęta z naszej grupy wzięły udział w szantowych zmaganiach na scenie. Opr. E.P