Nadszedł czas podsumowań całorocznej działalności. Nudy na pewno nie było. Dzieci przebywające w świetlicy oddawały sie nie tylko zabawie, ale brały udział w różnych formach zajęć: edukacyjnych, czytelniczych, plastycznych, komputerowych, sportowych. Wielu świetliczaków zostało wyróżnionych za aktywne działania i dostało dyplomy. Życzymy bezpiecznego i udanego wypoczynku, aby po wakacjach przywitac szkołę z nowym zapasem energii.
Opr.E.P.

Ostatnie dwa miesiące roku szkolnego przyniosły wiele radości- korzystalismy z możliwości częstego i dłuższego, niż w poprzednich miesiącach, pobytu na boisku i na placu zabaw. Urządzaliśmy zabawy ruchowe, graliśmy w piłkę nożną, piłkę ręczną, koszykówkę, skakaliśmy na skakankach i linkach, korzystaliśmy z kół hula-hop.

Tak wiele możliwości sprawiło, że czas mijał nam przyjemnie, a humory dopisywały.

Nie zapominaliśmy jednak o zasadach bezpiecznej gry i zabawy, o których systematycznie przypominały nam panie.

Dzieci z naszej świetlicy szkolnej, pod opieką wychowawczyni pani Edyty Pencak , biorą udział w akcji WSiP Wielka Mapa Polski.
Akcja ma na celu wymianę pocztówkową pomiędzy szkołami. Każda szkoła, która zapisze się
do akcji, otrzyma Wielką mapę Polski. My już otrzymaliśmy!

Czas zimowych ferii dobiegł końca. Tuż po powrocie do szkoły w świetlicy odbywały się zajęcia o naszych małych przyjaciołach – zwierzętach. Dzieci żywo dyskutowały o psach, kotach          i  dzikich zwierzakach. Powstał piękny plakat malowany farbami.