Informacje dla rodziców:

Wszystkich rodziców zainteresowanych zgłoszeniem dziecka do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2019/2020 prosimy o wypełnienie i złożenie w sekretariacie szkoły lub na świetlicy szkolnej

"Karty zapisu dziecka na świetlicę"

z dołączonym zaświadczeniem o zatrudnieniu z podaniem okresu zatrudnienia.

• Godziny pracy świetlicy w roku szkolnym 2019/2020 -  6:30 – 17:00.
  • Wnioski do świetlicy należy składać każdego roku szkolnego.
  • Świetlica szkolna przeznaczona jest głównie dla uczniów rodziców obydwojga pracujących lub matek i ojców samotnie wychowujących.

Karta zgłoszeniowa

Klauzula informacyjna dla osób upoważnionych do odbioru dziecka

Regulamin pracy świetlicy szkolnej

Nadszedł czas podsumowań całorocznej działalności. Nudy na pewno nie było. Dzieci przebywające w świetlicy oddawały sie nie tylko zabawie, ale brały udział w różnych formach zajęć: edukacyjnych, czytelniczych, plastycznych, komputerowych, sportowych. Wielu świetliczaków zostało wyróżnionych za aktywne działania i dostało dyplomy. Życzymy bezpiecznego i udanego wypoczynku, aby po wakacjach przywitac szkołę z nowym zapasem energii.
Opr.E.P.

Ostatnie dwa miesiące roku szkolnego przyniosły wiele radości- korzystalismy z możliwości częstego i dłuższego, niż w poprzednich miesiącach, pobytu na boisku i na placu zabaw. Urządzaliśmy zabawy ruchowe, graliśmy w piłkę nożną, piłkę ręczną, koszykówkę, skakaliśmy na skakankach i linkach, korzystaliśmy z kół hula-hop.

Tak wiele możliwości sprawiło, że czas mijał nam przyjemnie, a humory dopisywały.

Nie zapominaliśmy jednak o zasadach bezpiecznej gry i zabawy, o których systematycznie przypominały nam panie.

Dzieci z naszej świetlicy szkolnej, pod opieką wychowawczyni pani Edyty Pencak , biorą udział w akcji WSiP Wielka Mapa Polski.
Akcja ma na celu wymianę pocztówkową pomiędzy szkołami. Każda szkoła, która zapisze się
do akcji, otrzyma Wielką mapę Polski. My już otrzymaliśmy!