Dnia 25 maja 2019, odbył się po raz trzynasty Rodzinny Turniej o Puchar 70-lecia naszej szkoły - potyczki rodzinne w piłce siatkowej. W rywalizacji wzięło udział 13 zespół (w kategorii klas VI-VIII pięć zespołów i w kategorii klas IV-V osiem zespołów). Turniej swoją obecnością uświetniła pani dyrektor, która wszystkim uczestnikom bez względu na miejsce wręczyła złote pamiątkowe medale a zwycięzcom puchary.

Reprezentacja dziewcząt kl.6a, aby znaleźć się w Finale Wojewódzkim musiała wygrać wiele spotkań. Drużyna nasza wygrała Mistrzostwa Szczecina, pokonała drużyny z SP-48, SP-74, SP-71, SP-18, SP-11, SP-61.

27 kwietnia (sobota) nasza drużyna dziewcząt w  nietypowym składzie zagrała w „Wiosennym Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora SP-74” i zajęły III miejsce. Wzięły w nim udział szkoły- kluby ze Złotowa (województwo małopolskie), Bań i ze Szczecina .

W sobotę 13 kwietnia nasza reprezentacja dziewcząt kl. 6a wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Małgorzaty Glinki w kat. „czwórek”. Po wyrównanej walce z zespołami z województwa  (Koszalin, Goleniów, Wałcz, Gryfice), nasza drużyna  zajęła VI  miejsce.