W dniu 25 listopada Mały Samorząd Uczniowski zorganizował dla dzieci klas 0-III „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. Z tej okazji dzieci przyniosły do szkoły swoje ulubione misie. W trakcie wspólnego spotkania uczniowie poznali historię o tym skąd się wzięła maskotka, były konkursy i zagadki, a także chętne dzieci recytowały wiersze o misiach. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały medale „Przyjaciela Pluszowego Misia”.

W dniach 21.05 - 25.05 2018r. Mały Samorząd Uczniowski z opiekunami p. Iwoną Śliżewską i p. Alicją Melaniuk zorganizował Tydzień Życzliwości.

W okresie kończącego się karnawału Mały Samorząd Uczniowski przygotował słodkości na Tłusty Czwartek i apel z zabawami i prelekcją o "zapustach"

Mały Samorząd Uczniowski zorganizował dla dzieci spotkanie z aktorką. Pani Anna Gielarowska oprócz omówienia ABC ..... pracy aktora interaktywnie przygotowała z dziećmi przedstawienie o narodzinach Jezusa.