Dnia 25 maja 2019, odbył się po raz trzynasty Rodzinny Turniej o Puchar 70-lecia naszej szkoły - potyczki rodzinne w piłce siatkowej. W rywalizacji wzięło udział 13 zespół (w kategorii klas VI-VIII pięć zespołów i w kategorii klas IV-V osiem zespołów). Turniej swoją obecnością uświetniła pani dyrektor, która wszystkim uczestnikom bez względu na miejsce wręczyła złote pamiątkowe medale a zwycięzcom puchary.

Nie zabrakło słodkich niespodzianek w postaci czekolady z bakaliami. Puchar w tym roku wygrał Mateusz z kl. 6a z tatą i Julia z kl. 5a z tatą. Wszystkim Rodzinom, które wzięły udział w XIII TURNIEJU GRATULUJEMY !!! i zapraszamy za rok. Współorganizatorem turnieju był nasz UKS „LIDER”. Mecze sędziowali uczniowie z klasy 6a i 7a (Ola, Daria, Paulina,Tymek, Wiktor), za co im bardzo dziękujemy. Nagrody ufundował UM (WS i WO).

                                                                                                                                       BN