Szanowni rodzice,

w sytuacji podjęcia decyzji o wysłaniu dziecka do oddziału przedszkolnego w czasie obowiązywania zmienionych warunków pracy, prosimy o wypełnienie poniżej zamieszczonego wniosku w formie elektronicznej i odesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. O zakwalifikowaniu dziecka oraz terminie otwarcia oddziału zostaną Państwo poinformowani drogą elektroniczną.

Proszę również zapoznać się z zasadami obowiązującymi podczas przyprowadzania i odbierania dziecka.

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola w zmienionych warunkach pracy placówki

Regulamin i Procedury przyjmowania dzieci do oddziału przedszkolnego w szkole

Celem edukacji przyrodniczej jest poznawanie środowiska roślin przez obserwację, działanie i doświadczenia. Dzięki intensywnie pachnącym drzewom, krzewom i kwiatom przedszkolaki poznają świat roślin i obserwują, jak zmieniają się one wraz z nastaniem pór roku. To nie tylko nauka, ale tez świetna zabawa na świeżym powietrzu.

8 marca DZIEŃ KOBIET - to wyjątkowy dzień, szczególnie dla wszystkich pań, zarówno małych jak i dużych. Chłopcy z wielka elegancja złożyli swoim koleżankom życzenia i wręczyli upominki.

Był to bal nad bale. Były królewny wróżki, rycerze, królowie, strażacy, policjanci, super bohaterowie. Kotki, motyle i wiele innych postaci z bajek.